Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkili ve Yüksek Performans

Airfel klima, gelişmiş tasarımı ve işlevsel teknik özellikleri sayesinde bulunduğu ortamı saniyeler içerisinde soğutarak başarılı bir performans sergiler. Geniş bir ısı aralığına sahip olan bu ürün, oda sıcaklığını -15 dereceye kadar düşürebilmektedir.

Dikey Üfleme Özelliği

Ürünün dikey üfleme özelliği sıcak veya soğuk havayı ortama eşit bir şekilde dağıtarak dengeli bir oda sıcaklığı sağlar. Böylece odanın her tarafından tercih ettiğiniz sıcaklığı hissedebilir, konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Avantajı

53 dB ses aralığında çalışan bu klima, çalışırken çıkan sesleri oldukça düşük bir seviyede tutarak gürültü kirliliğini önler ve size sessiz bir ortam sunar.

Düşük Enerji Tüketimi

A++ enerji sınıfında bulunan bu klima çalışırken enerji tüketimini minimuma indirir ve israfın önüne geçer. Stand By modundayken sadece 1 W enerji harcayan Airfel klima, ekonomik olarak da fayda sağlar.

Fonksiyonel Inverter Teknolojisi

Inverter teknolojisi, oda ısısı seçtiğiniz dereceye ulaştığında sıcaklığı sabit tutarak daha az enerji tüketir. Auto restart özelliğinin yanı sıra zamanlayıcı özelliği ile de enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Kompakt ve Ergonomik Tasarım

İdeal boyutlara sahip bu ürün az yer kaplayarak dar alanlarda da kullanımı mümkün kılar. Klimanın basit tasarımı ise kullanım kolaylığı sağlayarak pratik bir deneyim yaşamanıza olanak verir.

Modern ve Yalın Görünüm

Ürünün yalın görünümü mobilyalarınıza kolaylıkla uyum sağlar ve yaşam alanınıza şık ve yenilikçi bir hava kazandırır. Modern beyaz tasarımı sayesinde her dekorasyonu tamamlar.

Etkili Filtre Sistemi

Yüksek yoğunluklu bir filtreye sahip olan bu klima, havadaki tozları ve polenleri %80 oranında temizleyerek size ve sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

Teknik Özellikler

  • Soğutma Kapasitesi: 12000 BTU
  • Isıtma Kapasitesi: 13000 BTU
  • Ses Gücü: 53 dB
  • Soğutucu Akışkan: R410A
  • Kompresör: Rotary
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: A++

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok