MirKraft Nobility Model Dikey Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Minimum 6000 Saat Isıtma Süresi

MirKraft Nobility dikey ısıtıcı, 6000 saatlik bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu sayede cihaz, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Kışın En Soğuk Günlerinde Bile Isıtır

2500 Watt anma gücüne sahip olan dikey ısıtıcı, en soğuk günlerde bile bulunduğu ortamı oldukça kolay bir şekilde ısıtabilir.

Havayı Değil İnsanları Isıtır

Cihazda kullanılan karbon fiber infrared malzeme sayesinde havayı değil ortamı sıcak tutar.

Kokusuz ve Sessiz

Dikey ısıtıcı modeli çalışırken asla ses ve koku çıkarmaz. Bu özelliği ile gece vakitlerinde ve sessizlik gerektiren tüm ortamlarda bile rahatlıkla çalıştırılabilir.

Hem Açık Hem de Kapalı Alanda Kullanıma Uygun

Kafe, bar ve restoran gibi mekanların hem açık hem de kapalı alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilen cihaz, açık alanlarda 18 metrekare ve kapalı alanlarda 35 metrekare alanı ısıtabilir.

Devrilme Koruması Mevcut

Cihaz, en az 45 derecelik bir açıyla eğildiğinde ürünün devrilme koruması devreye girer ve ısıtıcı kapanır. Böylelikle olası yaralanmaların da önüne geçilebilir.

Zarif Tasarımı ile İlgi Odağı

Siyah renk seçeneği ile birçok kişinin dikkatini çeken modelin üzerinde bir de krom ızgara yer alır. Cihazda fan bulunmadığı için toz yaymaz ve böylelikle alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Oldukça Hafif ve Portatif

3,8 kilogramlık ağırlığıyla bilinen MirKraft Nobility dikey ısıtıcı, evlerin ve iş yerlerinin her odasına rahatlıkla taşınabilir. Üstelik cihaz, 400 x 320 x 100 mm boyutları ile birçok kişinin ilgi odağı olmayı başarır.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2 Metre
  • Anma Gücü: 2500 Watt
  • Ağırlık: 3,8 Kilogram
  • Boyutlar: 400 x 320 x 100 mm

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok