Lenovo Pro Wired 4XD0S92991 Stereo Voıp Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Tasarım

Özel yastıklama teknolojisi sayesinde uzun saatler rahatlıkla kullanılabilir. Kulak üstü tasarımı ile kesintisiz müzik zevkinin tadını çıkarabilirsiniz.

Pürüzsüz Ses İletme

Sahip olduğu mikrofonu sayesinde oyun sırasında arkadaşlarınızla konuşabilir, telefon görüşmeleri yaparken kusursuz bir şekilde sesinizi iletebilirsiniz.

Kontrol Tuşları

Kablosuna entegre özel tuşları sayesinde sesi kısıp açabilir, çağrı yanıtlayıp reddedebilirsiniz. Kısayol tuşları ile sessiz moda getirip sesi tekrar açabilirsiniz.

Hafif Yapısı ile Rahat Kullanım

142 gr ağırlıkta olması sayesinde kullanım sırasında yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Rahatsız etmeyen hafif tasarımı ile rahat bir kullanım imkanı sunar.

Teknik Özellikle

  • Marka: Lenovo
  • Renk: Siyah
  • Bağlantı Tipi: USB 3.5 mm
  • Ağırlık: 142 gr
  • Kontrol Kablo Uzunluğu: 95 cm
  • HS Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Çağrı yanıtlama/reddetme
  • Ses açma/kapamaTeknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.