Riversong Nexus U4 4'lü USB Hub Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Eş Zamanlı USB Çoğaltıcı

Dayanıklı, güçlendirilmiş kabloları ve dengeli yapısı ile Riversong Nexus  4'lü USB çoklayıcıyı, eş zamanlı kullanarak  USB kaynaklarınızı aynı anda güvenle kullanabilirsiniz.


Hızlı Veri Aktarımı

480 Mbps'e kadar veri aktarım hızı ile bilgisayarınıza bağlar bağlamaz ekstra bir programa gerek kalmadan dosyalarınızı hızlı ve güvenle aktarabilirsiniz. 

Uzun Yıllar Verilerinizi Aktarmak için Kullanırsınız

Dengeli yapısıyla beraber,  tekrar kullanıma kazandırılabilen ve üst düzey kalitede üretilen çinko alaşım ve PVC yapısı ile Riversong Nexus`u uzun yıllar kullanırsınız.

Özellikler

  • Ölçüler: 45x45x14 mm
  • Uzunluk: 120 mm
  • Çıkış Gücü 5V / 500 mA 
  • Kolay Temizlenebilir
  • Riversong, California US 'da tasarlanmış, Çin'de ürettirilmiştir.
  • Model Kodu: HB15

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.