Ugreen Type-C HDMI VGA Ethernet USB Çoklayıcı Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

Ugreen Çok Fonksiyonlu Type-C Adaptör, son teknoloji ürünler ile birlikte yerini alan Type-C soketleri artık aynı anda birden çok fazla işlemi yerine getirebilmektedir.  

Type-C HDMI VGA Ethernet SD-TF Kart Slotu USB Portu Hepsi Birarada

Ugreen Çok Fonksiyonlu Type-C Adaptör de üzerinde bulunan birden çok fonksiyonu ile cihazınızın HDMI VGA görüntü aktarımı, kart okuyucu, Ethernet, USB 3.0 işlerini tek bir port üzerinden yerine getirmektedir. Cihazın üzerinde yer alan HDMI portu 4K kalitede görüntü aktarımı sağlarken VGA portu ise Full HD 1080P görüntü aktarımı sağlayabilmektedir. Yüksek hızda internet veri aktarımı sağlayan RJ45 portu 1000 Mbit veri aktarıma ulaşabilmektedir. Bunların yanında üç adet USB 3.0 barındıran Ugreen Type C adaptör 5 Gbps veri aktarımı desteklemektedir.

Bilgisayarınızda Portlar Size Kalsın

Bütün bu özellikleri üzerinde barındırması sayesinde daha az bir alan kaplar ve bilgisayarınızın portlarını işgal etmez. Ayrıca üzerinde yer alan Type C portu ile bağlı olan cihazınızın şarj işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Özellikler

Ürün Kodu: 40873
Renk: Gri
HDMI: 4K 30FPS
VGA: 1080P 60FPS
USB 3.0 Port: 5 Gbps aktarım hızı 3 adet.
Type-C: Şarj Desteği
Kart Okuyucu: SD Kart, Micro SD Kart

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.