Concord 1.5 mt HDMI Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2023
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kusursuz Görüntü ve Ses Aktarımı

Son zamanlarda pek çok ekran kartı ve dizüstü bilgisayarda görmeye başladığımız HDMI çıkışı ile yüksek kaliteli ses ve görüntü iletebileceğiniz HDMI kablodur. Özellikle dizüstü bilgisayar ve televizyon arasında bağlantı sağlayabilirsiniz. HDMI kablo aynı zamanda 24bit ve 192 kHz kalitesinde 7.1 analog ses çıkışı da sağlayabilmektedir. Yüksek kaliteli HDMI kablo ile kusursuz görüntü ve sesin keyfini çıkarın.

Yüksek Netlikte Görüntünün Keyfini Yaşayın

HDMI kablo 17.28Gbps hıza varan veri transferini mümkün kılabilmek için yüksek kaliteli, oksijensiz saf bakır malzemeden üretilmiştir. HDMI kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi, playstation oyunlarınızı yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyip oynayabilir, çok yüksek çözünürlüklerde dijital tasarım yapabilirsiniz. HDMI kablo sunduğu 576MHz bant genişliği ile DTS-HD, True HD gibi yüksek ses standartlarında veri aktarımı ve video aktarımını kolayca mümkün kılmaktadır.


Altın Kaplama Uçlar İle Daima Yüksek Kalite

HDMI kablo yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve iç bağlantı noktalarına sahiptir. Altın kaplama nem dolayısıyla oluşabilecek korozyon oluşumunu azaltır.

Modern Grafik Kartlarıyla Mükemmel Uyum

HDMI kablo, modern grafik kartları üzerinden birden fazla görüntü desteği ile daha geniş masaüstü, yüksek çözünürlüklerde oyun deneyimi ve dijital tasarım uygulamalarında mükemmel performans gösterir.

Dayanıklı Dış Kaplama

HDMI kablonun dış etkenlere karşı üst yüzeyinin dayanıklılığı yüksek yoğunluklu hasır kaplama ile sağlanmıştır. Kırılmalara ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Teknik Özellikler

  • Kablo: Üç şiltli oksijensiz bakır kablo. 
  • İletken: 99.99% oksijensiz bakır.  
  • Yalıtkan: Alüminyum folyo ve Köpük PE yalıtkan
  • HDMI Ethernet Kanalı (HEC): Bu teknoloji ile video, ses ve data sinyalleri tek bir HDMI kablo üzerinden iletilir. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
1,5M ORGULU HDMI KABLO
Üretim Yeri
Çin
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.5 M
Malzeme
ÖRGÜ KUMAŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CONCORD
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok