Inca IMK-374U Q/USB Multimedia Black Laser Print Teknoloji Klavye & Mouse Combo Set Soft Touch

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 25.05.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performans, Konforlu Kullanım

Kompakt ve yer kaplamayan tasarımı ile dikkat çeken Inca IMK-374U; silinmez tuşlu multimedya klavye ve 1000 DPI çözünürlüklü mouse ile konforlu kullanım imkanı sunar.

Çalışmak için Size Yer Kalsın

Kompakt tasarımı ve ince dizaynı ile Inca IMK-374U klavye-mouse seti; masa üstünüzde geniş bir alan kaplamayarak size kullanım alanı açar.

Dayanıklı ve Silinmez Tuşlar

Lazer kabartmalı silinmez tuş teknolojisi ile Inca IMK-374U; herhangi bir problem yaşatmadan uzun kullanım ömrü sunar.

Tak Çalıştır Kullanım

1000 DPI çözünürlük ve optik hassasiyeti bir araya getiren mouseu, keyifli bir kullanım sağlayan klavyesi ile Inca IMK-374U; USB bağlantısı sayesinde sizi kurulum zahmetinden kurtarır. Tak çalıştır özelliği ile klavye-mouse setinizi hiçbir çaba sarf etmeden kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

12 Multimedya Tuş Kombinasyonu

Inca IMK-374U; ergonomik ve şık tasarımı bünyesinde birleştiren Türkçe Q klavyesiyle ofis ve ev kullanımına uygundur. Aynı zamanda  12 multimedya tuşu, tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak sorunsuz bir biçimde çalışır.

Özellikler

  • Türkçe Q Klavye
  • Mouse 1000 DPI Hassas Optik Algılayıcı
  • USB Bağlantı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.