Inca IWS-538 Wireless Slim Dizayn Soft Touch Q Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aşina Olduğunuz Tuş Dizilimi ile Anında Uyum

Inca IWS-538; özel slim tuş dizilimi ile  parmaklarınızın aşina olduğu tuş düzenine anında uyum sağlar.

Mükemmel Hassasiyet

Modern ve ergonomik yapısıyla ele oturan mouse; “1200 DPI” optik çözünürlüğe sahiptir. Düşük enerji kullanımı ve kullanılmadığında otomatik devreye giren uyku modu sayesinde enerjiniz uzun süre tükenmez. Inca IWS-538; tek alıcı ile hem klavyenizi hem mousenuzu kullanabilmenizi sağlar.

10m Çekim Gücü

Inca IWS-538 klavye & mouse setin süper slim kare tuşları ile çok daha hızlı ve konforlu klavye kullanımına sahip olursunuz. Yalnızca mini USB alıcıyı yuvasına takmanız yeterlidir. Bu sayede gecikmesiz güçlü bağlantının tadını, 10 metre kablosuz kullanım mesafesine kadar çıkarırsınız.

Ergonomik Mouse

Kablosuz mouseun kıvrımlı şekli ve kavrama yerleri, her iki avucunuzun içine de rahatlıkla oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hassas imleç denetimi elinizin altında olur.

Özellikler

  • Slim Tuş Tasarımı
  • 10m Çalışma Mesafesi
  • Sıvı Tahliye Kanalları
  • Mouse Tuş Sayısı: 3D

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.