Logitech K280e Kablolu Klavye- 920-010066

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dayanıklı Tasarımı ile Sıvı Dökülmelerine Karşı Korur

Ev veya iş yerinde kullanırken su, kahve, çay gibi sıvı dökülmeleri ile sıkça karşılaşılır. Dayanıklı tasarımı ile bu gibi zararlardan korumaya yardımcı olur.

Modern ve Hoş Görünüm

Sahip olduğu klavye görünümü ile çalışacağınız ortama uyum sağlayarak farklı bir ambiyans katar. Keyif alacağınız bir çalışma ortamı yaratır.

Yumuşak Dokunuşlar, Sessiz Tuşlar

Yumuşak tuşları ile size rahat bir kullanım sağlar. Aynı zamanda çok sessiz olan tuşlar ofis ortamında kullanmak için de ideal bir üründür.

10 Milyon Vuruşa Dayanıklı Tuş Takımı

Tasarımı tekrarlı tuş vuruşuna uygun olarak üretilen klavye, yıllarca yoğun bir şekilde çalıştığınız ofis ortamında size uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Tam Boy Klavye Düzeni ile Kısayol Tuşları

Sahip olduğu kısayol tuşları ile kolay ve pratik bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay, tasarımı muhteşem bir şekilde üretilir.

UV Kaplamalı  Kaliteli Tuşlar

Kaliteli malzemeden tasarlanan tuşları ile size uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Rakamların ve harflerin üzerinde bulunan yazıların silinme ihtimalini en aza indirir.


Eğimli Ayaklar

Ayarlanabilen açısı ile ayakları tam oturacak şekilde kullanılabilir. Hem kullanışlı hem de göz dolduran bir tasarıma sahiptir.

LED’li Bildirim

Büyük harf, sayı kilidi ve kaydırma gibi yazma modlarını led ışığı ile görebilme kolaylığı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Genişlik: 459 mm
  • Yükseklik: 20,4 mm
  • Derinlik: 182,6 mm
  • Bağlantı: Kablolu
  • Klavye Tipi: Türkçe Q klavye
  • Ağırlık: 930 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.