Casper 14 inç M104 Siyah/Gri Slim Suya Dayanıklı Laptop Omuz/El Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruzFarklı Renkler Farklı Boyutlar

Nirvana laptop taşıma çantasının farklı opsiyonlarından dilediğinizi seçebilir ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Daha küçük ekran boyutlarına uyumlu 14 inç seçeneğiyle tam aradığınız çanta sizi bekliyor.

Su Geçirmez Tasarım

Çantanızın hem fermuar kısmı hem de diğer tüm yüzeyleri, özel olarak üretilen “WTX Pro” su geçirmez kumaş ile tasarlandı. Ufak aksilikler ve yağmurlu hava gibi durumlarda bilgisayarınız tamamen güvende.

Premium Kumaş Kalitesi

Tüm yüzeylerini saran özel kumaşı ile dizüstü bilgisayar çantanız hem daha şık tasarım hem de daha uzun ömürlü kullanım sunar.

Özel Bölmelerle Güvenli Taşıma

Çantanızın içerisindeki farklı bölmeler sayesinde bilgisayarınızı veya diğer eşyalarınızı ilgili bölmelere koyarak eşyalarınızın yıpranmasını veya aşınmasını engelleyebilirsiniz.

Kolay ve Ergonomik Kullanım

İster elinizle isterseniz de omuz taşıma aparatı ile kolayca taşınabilen Nirvana çanta, omuz askı aparatının özel kumaşı ile daha konforlu ve rahat kullanılır.

Seyahatlere Özel Tasarım

Sürekli seyahat ediyor ve taşımakta zorlanıyor iseniz bavulunuzun tutma yerine geçirilebilen özel askı aparatı sayesinde çantanızı ayrıca taşımanıza gerek kalmayacak.

Özellikler

  • Taşıma: El/Omuz Çantası
  • Yüzeyler: Su Geçirmez
  • Fermuar: Su Geçirmez
  • Uyumluluk: 14 inç Boyuta Kadar
  • Boyutlar: 37,50 x 27,50 x 5,50 cm 
  • Ağırlık: 475 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.