Casper Excalibur 16 inç Laptop ve Gaming Sırt Çantası CAN.16.0-EX-S Siyah Renk, Siyah Logo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gaming Çanta ile Güvenli Taşıma

CAN.16.0-EX-S gaming çanta, el ile tutmayı sağlayan kulp tasarımı ve yumuşak elcik sayesinde çanta taşımayı çok daha konforlu bir hâle getirir.

Kaymayı Önleyen Güvenlik Kilidi

Omuzdan kaymayı önleyen güvenlik kilidi, oyuncu çantası ile taşıyacağınız bilgisayar ve çevre birimlerinin, güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Beraberinde daha rahat bir taşıma deneyimi sunar.

Dünya Standartlarında Tasarım

İtalyan moda anlayışından ilham alınarak yüksek kalite standartları ile üretilen CAN.16.0-EX-S, uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu başarıyla korur.

Sportline Kumaş

CAN.16.0-EX-S gaming çanta, sportline kumaşın dayanıklı ve esnek dokusuna sahiptir. Bu sayede laptopunuzu, her yere güvenle taşıyabilir ve dilediğiniz an oyun macerasına atılabilirsiniz.

Geniş Hacimli Tek Göz

Geniş hacimli, çok fonksiyonlu tek gözlü gaming çanta ile eşyalarınızı, rahatlıkla taşıyabilirsiniz ve ihtiyaç anında daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kapsamlı Uyumluluk

CAN.16.0-EX-S gaming çanta, 16 inç boyuta kadar uyumlu olan hacmi ile kapsamlı bir kullanım olanağı sunar. Dizüstü bilgisayarların, korunaklı şekilde taşınmasını sağlamasının yanı sıra, günlük olarak kullanım için de ideal bir çantadır.

Su Geçirmezlik

Oyuncu çantası, yüzeyde ve fermuar bölümünde su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Tüm hava şartlarında, rahatlıkla bilgisayarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Hafif ve Güçlü

CAN.16.0-EX-S gaming çanta, güçlü materyallere sahip olmasının yanı sıra yalnızca 1.1 kg ağırlığı ile oldukça rahat bir deneyim sağlar.

Genel Özellikler

 • Model: CAN.16.0-EX-S
 • Ürün Tipi: Gaming Çanta
 • Ürün Kodu: 8699247291924
 • Renk: Siyah
 • Kumaş Cinsi: Sportline
 • Yüzey ve Fermuar Özelliği: Su Geçirmez
 • Uyumluluk: 16 inç Boyuta Kadar
 • Ürün Boyutları: 47 x 31 x 16 cm
 • Ağırlık: 1.1 kg
 • Kayma Önleyen Kilit: Var
 • Elde Taşıma: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.