Erufas Askılı Deri Laptop ve Evrak Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Üretim ile Lüks Tasarım

Erufas askılı deri laptop ve evrak çantası, özel el işçiliği ile üretildi. Örgü desenli lüks tasarımı ve el örmesi özel üretim ayrıcalığı ile sıra dışı bir tarz oluşturmayı sağlar.


% 100 Dana Derisi ile Orijinal Doku

Gerçek dana derisi kullanılarak üretilen çanta, hakiki ve dayanıklı dokusu ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanım imkânı sağlar. Dört mevsim kullanıma uygun materyal ile tüm zamanların favorisi olmak için sizi bekliyor!

Evrak ve Bilgisayar için İdeal

Günlük kullanım, ofis evrakları veya laptop taşımak için güvenilir bir yapıya sahip. Önemli eşyalarınızı taşırken aynı zamanda daha lüks ve şık bir tarza bürünebilirsiniz.


Koruyan Yumuşak İç Doku

Gerçek dana derisi ile tamamlanan çanta tasarımının iç dokusu da eşyaların muhafaza edilmesi için yüksek güvenlik sunar. Yumuşak ve darbelere karşı dayanıklı iç yüzey, özellikle bilgisayarın korunaklı şekilde taşınmasına olanak tanır.


Ergonomik Çift Fermuarlı Dizayn

Çantanın iki uç kısmına yerleştirilen fermuarlar, ergonomik ve pratik kullanım imkânı sunar. Bu sayede çantayı, çok daha hızlı ve verimli şekilde kullanabilirsiniz. Ekstra çanta bölmesi için de tasarımda fermuar bulunur, böylece laptop bölmesini açmadan da eşyalarınıza gereksinim duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hakiki deri, özel tasarım ve özel üretim ayrıcalığı sunan laptop ve evrak çantası, laptop boyutları ile bire bir ebatlara sahiptir. Geniş uyumluluk imkânı dolayısıyla taşıma sırasında ideal bir güvenliğin yanı sıra, konforu da garantiler.

Genel Özellikler

  • Ürün Tipi: Laptop ve Evrak Çantası
  • Kullanım Tipi: Omuz Askısı
  • Materyal: Gerçek Dana Derisi
  • İç Doku: Darbeye Dayanıklı ve Yumuşak
  • Fermuar: Var
  • Ekstra Çanta Bölmesi: Var
  • Ebat Uyumu: Laptop ile Bire Bir

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.