HP Focus T9B50AA 15.6 inç Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Donanım Uyumluluğu

39,62 cm'ye (15,6 inç) kadar olan dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. Modern, hafif ve bol depolama alanı ile günlük ihtiyaçlar için ayırt edici bir dış dikey cep, birden fazla dahili düzenleyici cep ve dizüstü bilgisayarlar için ayrılmış cep ile tasarlanır. Böylelikle içi kolayca düzenlenebilir ve erişilebilir durumdadır.


Geleneksel Tasarıma Farklı Bir Yaklaşım

Ayırt edici bir çelik mavi iç kaplamayı ortaya çıkarmak için dış dikey cebe kolayca ulaşabilirsiniz. Konturu tasarım boyunca bastırılmış renkler, günlük kullanıma uygun profesyonel bir çekicilik sunar.

Kayda Değer Kalite

Hava koşullarına dayanıklı kumaş, yan ve arkaya dokunmuş dolgu, çıkarılabilir omuz askısı ve sağlam taşıma kolları gibi günlük kullanım için dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Her Şeyin Yeri Var

Amaca yönelik cepler, 39,62 cm'ye (15,6 inç) kadar dizüstü bilgisayarlar için özel bir iç bölmenin yanı sıra kalemler, cep telefonu ve aksesuarlar için birden fazla düzenleyici cep içerir.

Özellikler

  • 15.6 inç Genişlik
  • Çoklu İç Cep Tasarımı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.