HP SMB Topload 15.6 Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rahat ve Şık Taşıma Deneyimi Yaşayın

HP SMB Topload 15.6 Notebook Çantası, şık tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle gittiğiniz her yere elektronik cihazlarınızı da taşımanızı sağlar. Ergonomik ve rahat tutuşa sahip çanta, 39,62 cm’ye (15,6 inç) kadar tüm notebook cihazlarınızı taşıyabilmenize yardımcı olur. Okula, işe veya seyahate giderken tüm elektronik cihazlarınızı ve diğer donanımları güvenle yanınızda götürebilirsiniz.

Sağlam ve Güçlü Malzeme

Omen by HP tarafından geliştirilen notebook çantası, en ağır ekipmanları bile güvenle taşıyabilmeniz için sağlam ve güçlü malzemelerden üretilmiştir. Kaliteli ve dayanıklı dikişlerden oluşan saplar, uzun yıllar ilk günkü kalitesiyle kullanılabilir.

Seyahatlere Uygun Tasarım

Şık ve estetik tasarımının ardında güçlü bir gövde barındıran HP SMB Topload 15.6 Notebook Çantası, uzun yolculuk ve seyahatlerde tüm cihazlarınız için ekstra koruma sunar. Tek adımda küçük eşyaları bile kolayca bulabilmeniz için tasarlanan bölmeler, seyahat sırasında taşıma konforu sağlar.

Geniş Hacimli Taşıma Kapasitesi

HP SMB Topload 15.6 Notebook Çantası, diyagonal şekilde 39,62 cm (15,6 inç) boyutuna kadar tüm laptop, tablet veya diğer cihazları saklamak için geliştirilmiştir.

Konforlu ve Rahat Taşıma Deneyimi

Ofise, okula veya diğer tüm gittiğiniz yerlere taşırken uzun saatler yorumlamadan tutabilmeniz için tasarlanan saplar, ergonomik bir yapıya sahiptir. Çıkarılabilir omuz askısı ise opsiyonel kullanım rahatlığı sunarak çok yönlü taşıma deneyimleri elde etmenizi sağlar.

Şık ve Estetik Tasarım

Minimal ve net detaylardan oluşan HP SMB Topload 15.6 Notebook Çantası, farklı zevklere sahip herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Zamansız ve klasik tasarım ambiyansı sayesinde uzun yıllar tarzınıza eşlik edebilir.

Çok Yönlü Cepler

Büyük ve geniş çaptaki laptop gibi elektronik cihazları taşımak için tasarlanan çanta, daha küçük eşyaları organize edebilmenizi sağlayan çok sayıda cepten oluşur. Fermuarlı cepler sayesinde anahtar, cüzdan, kartlık ve çok daha farklı kişisel eşyalarınızı bile güvenle taşıyabilirsiniz.

Her Yere Sığan Kompakt Hacim

420 x 320 x 120 mm’lik tasarım ve 933 gramlık hacmi sayesinde HP SMB Topload 15.6 notebook çantasını seyahat valizlerinde, arabada veya kısa yolculuklarda kolayca kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Model Adı: SMB Topload 15.6 Notebook Çantası
  • Ekran Boyutu: 15.6 inç
  • Müşteri Kategorisi: Üniseks
  • Tür: El ve Omuz Çantası
  • Ebatlar: 420 x 320 x 120 mm
  • Ağırlık: 933 g 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.