Samsonite CC8-01-002 Network 3 15,6 inç Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımı ile İlgi Odağı

Oldukça kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen notebook çantası, şık tasarımı ile de ilgi odağı olmayı başarır. Üstelik ürün, uzun süreli kullanım için de uygundur.

Çok Amaçlı Cepler

Modelin ön tarafında 2 adet fermuarlı organizasyon bölmesi yer alır. Böylelikle birçok farklı evrak, dilenilen şekilde taşınabilir.

Çıkarılabilir Omuz Askısı ve Rahat Taşıma Kolları

Rahat kullanım özelliği ile dikkat çeken notebook çantasının omuz askısı kolaylıkla çıkarılabilir. Öte yandan taşıma kollarını kullanırken el terlemesi ve benzeri durumlar görülmez.

Notebooklar için Maksimum Koruma

Çantanın içerisindeki notebook bölmesi için özel bir kumaş cinsi kullanılır. Bu sayede dizüstü bilgisayarlar taşınırken daha güvende olur.

Neredeyse Her Laptop için Uygun

15,6 inç ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayarlar için ideal olan notebook çantası sayesinde 15 ile 15,9 inç arasında ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayarlar da taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Ebatlar: 40 x 30 x 11,5 cm
  • Ağırlık: 500 Gram
  • Ekran Boyutu: 15,6 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.