Dell 21.5 E2216HV 1920x1080 60Hz 5ms VGA Led Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarım ve Teknolojisi ile İdeal Monitör

Günlük ofis görevleri için tasarlanmış Dell TN Monitör ile üretkenliğinizi sürdürmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olursunuz. Mükemmel parlaklık ve göz yormayan mat ekran yüzeyi ise kısa ve uzun kullanımlar için idealdir.

TN Teknolojisi ile Mükemmel Parlaklık

Dell monitör, yüksek parlaklık ve kısa tepki süresi sağlayan TN (Twisted Nematic) teknolojisi ise donatılmıştır. Bu sayede oyun oynayabilir, dii/film izleyebilir ve diğer tüm çalışmalarınızı net bir ekran sayesinde daha konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğlenceli Anları Kesintiye Uğratmayan Tepki Süresi

5 ms'lik yanıt süresi, oyunlar veya video içeriklerin yanı sıra okul ve iş için kullanılan programlar için de oldukça hızlıdır. Tepki süresi ile oyunlarda yüksek performans gösterebilir, dizi ve filmlerin aksiyon sahnelerini kaçırmadan izleyebilir, sunumlarınızı akıcı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Erişim Kontrolleri

Güç, parlaklık, kontrast ve ön ayar modu yapılandırmalarını ayarlamak için ön panel düğmelerini kullanarak ekran özelliklerini kişiselleştirebilir, ortam ışığına ve görüş açınıza göre dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Göz Koruyucu Ekran Filtresi

Dell monitörlerin öne çıkan özelliklerinden biri olan Mavi Işık filtresi, gece çalışırken uyku kalitenizi artırır ve titreşimsiz mod ile birlikte ekran titremesini ortadan kaldırarak göz yorgunluğuna karşı etkili bir koruma sağlar.

PowerNap ile Bütçe Tasarrufu

PowerNap teknolojisine sahip olan Dell monitörün ekran parlaklığı kolayca azaltılabilir, kullanılmadığında uyku moduna geçer. Böylece kullanılmadığı anlarda düşük enerji tüketimine geçer ve tasarruf yapmanıza yardımcı olur.

Vesa Montajı ile Uyumlu Parçalar

Minimal tasarıma sahip standı ile birlikte gelen monitör, tercihe göre Vesa montajı kullanılarak duvara monte edilebilir. Bu sayede ev ve iş yerinizde yer kaplamadan konumlandırabilir ve masanızda daha çok çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

Çevre Dostu Tasarım

Güç tasarrufu sağlayan PowerNap özelliğine ek olarak, ekran arsenik içermeyen camdan yapılmıştır ve cıva içermeyen bir LED panele sahiptir. Ayrıca kasa malzemesi, %25'in üzerinde tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikten oluşur.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 21.5" (54,61 cm)
  • Çözünürlük: 1920x 1080 piksel
  • Panel: TN
  • Renk Desteği: 16,7 Milyon
  • Görüntü Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Tepki Süresi: 6 ms
  • Maksimum parlaklık: 200 cd/m2
  • Kontrast: 600:1
  • En boy oranı: 16:9
  • Ağırlık: 3,35 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.