Dell P2219H 21.5 inç VGA LED Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Konforlu Kullanım Sunan Geniş Ekran

54,6 cm genişliğindeki ekran tasarımı ile geniş bir çalışma alanı sunan Dell, aynı anda birden fazla program kullananlar için konforlu bir çalışma alanı sağlar.

Zengin ve Tutarlı Renkler

Yüksek renk doğruluğu ve 16.7 milyon renk tonundan meydana gelen zengin renk gamı sayesinde canlı renklerden oluşan görüntüler oluşturur. Böylece videodan oyuna kadar tüm görselleri mümkün olan en gerçekçi şekilde görmenizi sağlar. 

Parlak Piksel Garantisi

Titiz bir üretim ve kalite kontrol süreci sonunda kullanıcıların beğenisine sunulan ve tek bir parlak Dell monitörler, tek bir parlak piksele dahi bulunmaz.

Geniş Görüntüleme Açısı ile Konforlu Kullanım

Düzlem İçi Geçiş (IPS) ekran teknolojisi sayesinde oldukça geniş bir görüntüleme açısı sağlar. Böylece monitöre nereden bakarsanız bakın, net ve keskin görüntüler elde edersiniz.

Verimliliği Artıran Çerçeve Tasarımı

Ultra ince çerçeve sayesinde daha fazla görüntüleme alanı sağlamasının yanı sıra aynı ekranı iki farklı monitör gibi kullanma olanağı sunar.

Göz Yormayan Titreşimsiz Ekran

Mavi ışık emisyonlarını azaltan ekran teknolojisinin yanı sıra titreşimsiz görüntü aktarımı gerçekleştiren panel sayesinde gözlerinizin yorulmasını önler. Böylece Dell monitörünüzü saatlerde kesintisiz olarak kullanabilir, görsel ağırlıklı işlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli ve Sade Görünüm

Gelişmiş ve iyileştirilmiş bir kablo yönetimi vadeden Dell monitör, kablo karmaşasını ortadan kaldırarak düzenli, temiz ve sade bir görünüm sağlar. Bu sayede kablo kirliliğinden arınmış, düzenli bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Yüksek Uyumluluk Sağlayan Bağlantı Noktaları

VGA konnektörü ve HDMI bağlantı noktasının yanı sıra USB bağlantı noktası ve Display Port (DP) sayesinde oyun konsollarından eski bilgisayarlara kadar pek çok sistem ve cihaz ile kullanım olanağı sunar.

Teknik Özellikler

 • Ekran Panel Tipi: Flat
 • Ekran Teknolojisi: IPS
 • Ekran Boyutu: 21.5 inç/54,6 cm
 • Ekran Çözünürlüğü: 1920X1080p
 • Çözünürlük Standardı: Full HD
 • En Boy Oranı: 16:9
 • Piksel Yoğunluğu: 102 PPI
 • Yenileme Hızı: 50-76 Hz
 • Tepki Süresi: 5 ms
 • Parlaklık: 250 cd/m²
 • Kontrast: 1000:1
 • Renk Sayısı: 16.7 milyon
 • İzleme Açısı Yatay/Dikey: 178 derece

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.