Asus VP249QGR 23.8 inç 144Hz 1ms (Analog+Display+HDMI) FreeSync Full HD IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sorunsuz Ekran Deneyimi

Asus VP249QGR Adaptive-Sync teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, 1 milisaniye MPRT süresi sayesinde 144 Hz hıza ulaşır. Yüksek yenileme hızı, ekranda gecikmeler yaşamanızı engellemesinin yanı sıra oyunlarda bulanıklık ve donma gibi sorunlar yaşamanızı da önler. Ekrandaki her detayı takip etmenizi sağlayarak, aksiyon ve strateji oyunlarında sizi bir adım öne geçirir.

Asus Shadow Boost Teknolojisi

Asus monitör, Shadow Boost teknolojisi sayesinde ilettiği görüntünün özelliklerine göre ekran aydınlatmasını optimize eder. Eş zamanlı optimizasyon sayesinde sahnelerdeki karanlık alanlarda, aşırı aydınlatma olmadan ve görüntü özelliklerinde değişiklik yaşanmadan tüm detayların fark edilmesine yardımcı olur.

Bağlantı Seçenekleri

Asus VP249QGR’nin arka panelinde görüntülerin net şekilde iletilmesini sağlayan HDMI da dahil olmak üzere birçok bağlantı portu bulunur. Bağlantı portları sayesinde monitörü kasaya veya bir uydu alıcısına entegre edebilirsiniz. Aynı zamanda USB portunu kullanarak taşınabilir bellek veya mobil cihazlarla monitör arasında bağlantı kurabilirsiniz.

GamePlus Ekranı

Asus GamePlus ekranı, oyun becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Ekran, profesyonel oyunculardan alınan bilgilerle oluşturulmuş olan markaya özgü bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunar. GamePlus’a bağlanarak zamanlayıcı ve FPS sayacı özelliklerinin yanı sıra ekran hizalama işlevlerini de kontrol edebilir, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Nişangâh Özelliği

Monitörün sunduğu GamePlus ekranındaki nişangâh özelliğini aktif hale getirerek nişangâhı ve dürbün özelliği olmayan aksiyon oyunlarındaki performansınızı artırabilirsiniz. Bunun için ekrandaki dört nişangâh seçeneğinden bir tanesini oyun özelliğine göre seçebilirsiniz.

Zamanlayıcı Gösterge

GamePlus ekranından zamanlayıcıyı aktif hale getirdiğinizde oyunlardaki süreyi daha rahat takip edebilirsiniz. Yön tuşlarıyla zamanlayıcı göstergeyi ekranın dilediğiniz köşesine konumlandırabilirsiniz. Böylelikle zamanı takip ederken oyun menülerini de görüntülemeye devam edebilirsiniz.

Performans için FPS Sayacı

FPS sayacı, ekrandaki karelerin hızını takip etmenizi sağlar. Sistemi yapılandırırken ve grafik kontrollerini yaparken bu sayaçtan yararlanabilirsiniz. Bu sayede kare hızını, oyunun özelliklerine uyarlayabilirsiniz.

Flicker-Free Teknolojisi

Standart monitörlerdeki titreşim oranının yüksekliği, yoğun kullanımlarda göz yorgunluğuna sebep olabilir. Asus, göz yorgunluğunu azaltmak için Flicker-Free teknolojisi ile donatılmıştır. Bu sayede Asus monitör, ekran titreşimlerini azalarak göz yorgunluğu yaşama riskinizi minimum seviyeye düşürür.

Teknik Özellikler

  • Marka: Asus
  • Model: VP249QGR
  • Ekran Boyutu: 28.8 inç
  • Ekran Teknolojisi: IPS
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920 x 1080
  • Kontrast Oranı: 100000000:1
  • Parlaklık: 250 cd/m2
  • Yenileme Hızı: 144 Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.