HP X200 Kablosuz Mouse Siyah 6VY95AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Göz Alıcı Şık Bir Tasarım

HP kablosuz mouse, kavisli ve şık tasarımıyla göz kamaştıran bir görünüme ulaşır. Hem şık hem de üstün teknolojik özelliklere sahip kablosuz mouse, size muhteşem bir deneyim vadeder.

Kablosuz Özelliği ile Rahat Kullanım

Cihazlarınız ile kablosuz bir şekilde bağlantı kurar ve sizi en üst düzeyde konfor ile buluşturur. Bu özelliği sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilir, gittiğiniz her yerde kabloya ihtiyaç duymadan işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. 

Güvenilir Hızlı Bağlantı

HP mouse, güvenilir 2.4 GHz kablosuz bağlantısı sayesinde cihazlarınızla hızlı bir bağlantı kurar. Böylece kesinti ve takılma olmadan işlerinizi anında halledebilir, eğlencenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. 

Uzun Süreli Pil Deneyimi

18 aya kadar varan pil ömrü ile uzun süreli bir deneyim sunar. Yaşam tarzınıza en iyi şekilde uyum sağlayan yapısıyla üstün bir performans sunar.   

Ayarlanabilir DPI ile Fonksiyonel Kullanım

800, 1200, 1600 DPI değerlerine sahip HP kablosuz mouse, size fonksiyonel bir kullanım imkanı tanır. DPI değerlerini azaltıp artırarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Hassas Optik Sensör Teknolojisi

HP kablosuz mouse, hassas optik sensör teknolojisi ile rahat bir kullanım sunar. Bu sayede HP mouse ile her yerde ve çok çeşitli yüzeylerde gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Bağlantı: Kablosuz
  • DPI: 1100 DPI
  • Kullanım: Ev-Ofis
  • Mouse Formu: Sağ El

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.