Erufas RGB LED Mouse Pad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hem Klavye Hem Mouse ile Kullanma Avantajı

700x300x3mm ölçüleri sayesinde hem klavye hem de mouse için pad olarak kullanıma uygun olan Erufas LED-001 RGB pad, konforlu bir kullanımın yanı sıra şık görünümü ile oyun odası dekorasyonlarını destekler.

Lazer ve Optik Mouse Çeşitleri ile Uyumlu Yüzey

Oyun içinde daha hızlı mouse kullanımı sağlayan kaygan yüzeyi ile kullanıcılara hızlı tepki verme avantajı sağlar. Oyun içinde hayati öneme sahip olan tepki süresini azaltan tasarımı ile rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

Oyun Atmosferini Destekleyen RGB Aydınlatma Fonksiyonu

7 farklı renk sunan LED’lerden meydana gelen RGB aydınlatma sayesinde daha gerçekçi ve rekabetçi bir oyun atmosferi sağlar. Böylece daha fazla odaklandığınız bir oyun deneyimi yaşayabilir, dilediğiniz rengi seçerek modunuzu değiştirebilirsiniz.

Oyunda Avantaj Sağlayan Tasarım

Video oyunlarından konsol oyunlarına kadar tamamen oyunun keyfini çıkarmanız için tasarlanan Erufas LED-001 RGB, daha konforlu bir mouse kullanımını destekleyerek uzun oyun seanslarında konforlu bir mouse kullanımı sağlar.

Sürtünme Kuvvetini Artıran Kauçuk Taban

Sürtünme kuvvetini artırarak bulunduğu yüzeye daha fazla tutunma sağlayan Erufas LED-001 RGB pad, yoğun ve şiddetli mouse kullanımlarında dahi yüzeyden ayrılmaz.

Oyunculara Özel Uzun Kullanım Ömrü

Dayanıklı malzemelerden üretildiği için yoğun kullanıma uygundur. Bu sayede en heyecanlı oyun seanslarında dahi kolay deforme olmaz ve uzun bir kullanım ömrü sunar.

Göz Kamaştırıcı Görünüm ve Konforlu Kullanım

Renk seçenekleri, aydınlatma tipi ve hem klavye hem de mouse ile kullanıma uygun boyutu ile göz kamaştırırken tek tuşla renk değiştirme olanağı sunar. Böylece dilediğiniz zaman mouse pad’inizin aydınlatma rengini değiştirebilir, farklı görünümler elde edebilirsiniz.

Terletmeyen Kumaş Ayrıcalığı

Kumaş kaplı yüzeyi sayesinde ortamın hava sıcaklığı ne olursa olsun kullanıcının el ve bileğinde terlemeye neden olmaz. Ayrıca yumuşak yüzeyi ile rahat bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Yüzey Malzemesi: Kumaş
  • Taban Malzemesi: Silikon Kauçuk
  • RGB Aydınlatma: 7 LED
  • Ölçüler: 700x300x3 mm
  • Uyumluluk: Tüm Mouse Türleri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.