E2M STD-04 Portati̇f Laptop Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Isıyı Kolayca Emip Dışarı Atabilir

Isıyı kolayca emip dışarı atabilir. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızı soğutmak ve hava akışını sağlamak için yüzeyinde delikler vardır.

Ergonomik Tasarım

Farklı yerlerde, farklı kullanımlarda ve farklı nesnelerde bir transformatör gibi değişebilir. Farklı açılarda eğilebilir ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak daha yüksekte veya daha alçakta kullanabilirsiniz.Bilgisayarınızı yüksek tutar, böylece masa üzerinde daha fazla alanınız olur. 360 derece dönüş ayarlayabilirsiniz. Her dönüş 15 derecedir.

Özellikler

  • Masaüstü (L * W)  : Standart 420 x 260 mm uzatılmış 480 x 260 mm
  • Boyut (katlandığında): Standart 530 x 260 mm uzatılmış 590 x 260 mm
  • Ağırlık: 1600gr
  • Renk: Siyah
  • Desteklediği boyut sınırı: 17 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.