Tronsmart D07 Katlanabilir Notebook Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ayarlanabilir 9 Yükseklik Seviyesi

Tronsmart D07 Notebook Standı, dizüstü bilgisayarların konumlandırma sorunlarından kaynaklı oluşan bel, sırt ve boyun ağrılarına karşı doğru bir yerleşim sağlayan çok fonksiyonlu bir standtır. Ayarlanabilir 9 kademeli yükseklik seviyesi ile kullanımınıza en uygun pozisyonu belirleyebilirsiniz. Tronsmart D07 Notebook Standını daha iyi bir oturuş pozisyonu, daha serin çalışma ve derli toplu bir kullanım alanı için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hafif Katlanabilir ve Taşınabilir

Portatif yapıya sahip tasarımı ile taşımak ve kullanmak oldukça basittir. Katlanabilir ve yerleştirmek kolaydır. Evde, ofiste veya başka bir yerde taşımak ve kullanmak için uygun.


Dayanıklı Ve Uyumlu

Dizüstü bilgisayarı yerinde tutmak için dört kaymaz lastik tamponlar ile yüksek kaliteli ve hafif ABS yapılmıştır. Tüm dizüstü bilgisayarlarla 10-17 inç uyumlu ve 22 lbs'ye (10 kg) kadar destek verecek kadar dayanıklı. Ergonomik dizaynı sayesinde dizüstü cihazınızın soğutma performansını da arttırır. Bunun yanında Her iki tarafta bulunan cep telefonu tutucuları ve kablo tutucusu ile daha düzenli bir kullanım alanı oluşturur. Cihazınızı güvenli bir şekilde tutan kaymaz lastik pedler ve aşağı kaymasını önleyen açılır ayak sayesinde dizüstü cihazınızı düşmelere karşı korur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
D07 KATLANABİLİR NOTEBOOK STAND
Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TRONSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok