Wiwu S-400 Laptop Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Dizaynı İle Rahat Kullanım

Dizüstü bilgisayarınızı yükselterek sağladığı ergonomi ile, sırt, boyun ve bilek ağrılarını önler. Yorulmadan ve performansınızı düşürmeden uzun süreli çalışma imkanı sağlar. 

Dizüstü Bilgisayarınızın Isınarak Performansı Düşmesin

Dizüstü bilgisayarların daha serin çalışmasına yardımcı olmak ve aşırı ısınmayı ve çökmeleri önlemek için hava akışını artıran özel tasarım.
İçiniz rahat olsun. 

Ayarlanabilir Yükseklik, Kaymaz Tasarım, Mükemmel İşçilik

7.5 cm ila 10.5 cm arasında 5 seviyeli ayarlanabilir yükseklik sunar, daha rahat bir görüş açısı elde etmek için ayarlayabilirsiniz. Kaymaz koruyucu padler ile dizüstü bilgisayarınız hem kaymaz hem de sallanmadan kullanmanızı sağlar. Kumlanmış ve gümüş eloksal kaplamalı, zarif ve şık, yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemesi ve mükemmel işçiliğini çok beğeneceksiniz. Ev, okul, ofis veya seyahat için mükemmel dizüstü dostu.

Hafif ve Taşınabilir

Katlanabilir dizaynı, ultra ince ve hafif malzemesi sayesinde seyahat ederken, dizüstü bilgisayar çantanızda veya sırt çantanızda ağırlık yapmadan taşımanızı sağlar.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.