PowerFul PSE-1102 2.000 VA Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

PowerFul PSE-1102 2.000 VA Online Kesintisiz Güç Kaynağı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


PSE-1102 2 KVA

PSE serisi kesintisiz güç kaynakları gelişmiş dijital kontrol teknolojisi ile bağlı bulunduğu sistemin daha güvenli çalışmasını sağlar, performansını artırır. Dâhilî aküleri sayesinde elektrik kesintilerinden sonrada işinizi devam ettirir, dolayısıyla zaman ve müşteri kaybetmenizi engeller. Giriş güç faktörü düzenleyicisi ile enerji ve tesisat masraflarını asgariye indirir, yüksek verimi ile enerji tüketiminizi minimize eder.
Monoblok yapısı ile kolay ve hızlı kurulumu yapılarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızı kolayca kapatıp açabilir, anlaşılır dijital göstergesi sayesinde cihazın tüm çalışma fonksiyonlarını görebilirsiniz. Şebeke, çıkış voltajı, akü ve yük durumunu izleyebilirsiniz. Gerçek online teknolojisi ile enerji kesintisinde sisteminiz kesintisiz çalışmaya devam eder.

Kullanım Alanları

Departman sunucuları, küçük yerel alan ağları, iş istasyonları, endüstriyel makineler, tıbbî ekipmanlar ve diğer hassas elektronik cihazlar.

Tam Koruma 

Olası kısa devre, aşırı gerilim ve düşük voltaj ile akü şarj-deşarj koruması sayesinde kullanım güvenliği sağlar. Şebeke hatası(Akü Modu), düşük akü ve şarj gerilimi hatası, aşırı yük, arıza, bypass modu, F / N ters durumları için sesli alarm fonksiyonu sunar. 

SNMP Port ve Yazılım

Cihaz üzerinde yer alan SNMP kart ile UPS’yi bağlayarak uzaktan yönetebilir ve takip edebilirsiniz. 

USB Port ve Yönetim 

Cihaz üzerinde yer alan USB bağlantısı ile bilgisayar veya sunucuya bağlayıp yazılımı yükleyerek takip edebilirsiniz. 

Akü Test Fonksiyonu

UPS normal modda çalışırken fonksiyon tuşuna uzun süre basılı tutarak akü test fonksiyonunu devreye sokabilirsiniz. 

Özellikler

  • Dijital Kontrol Teknolojisi: Gelişmiş dijital kontrol teknolojisi ile UPS daha stabil ve güvenilir bir performans sağlar.
  • Çevre Dostu: Powerful UPS’ lerin üretiminde kullanılan ekipmanlar, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde standartlara uygun olarak seçilir, gerekli testlerden geçirilerek kullanılır.
  • Aktif Giriş Güç Faktörü Düzeltme (PFC): Giriş güç faktörü düzeltmesi (PFC) ile giriş güç faktörünü 1’e yaklaştırır, elektrik şebekesindeki bozulmaları önemli oranda azaltır, enerji kayıplarını azaltarak elektrik maliyetini düşürür.
  • Geniş Giriş Voltaj ve Frekans Aralığı: Powerful UPS’ ler değişken voltaj ve frekans değerlerine rağmen şebeke enerjisi ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Değişken şebeke koşullarında dahi akülerini şarj etmeye devam ederek dâhilî akülerinin yıpranmasını engelleyecektir. Böylece akü kullanım ömrü uzar, servis giderleri minimize edilir.
  • Sıfır Güç Transfer Zamanı: Şebeke enerjisinin kesintisi durumunda UPS bağlı olduğu sistemi, akülerinden aldığı enerji ile beslemeye başlar. Bu esnada sıfır güç transfer işlemi devreye girerek sistemin, güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.
  • Akıllı Yük Yönetimi: UPS, bu teknoloji sayesinde yük değişimlerini, her zaman takip ederek stabil ve güvenli çıkış voltajının oluşmasını sağlar.
  • Yeterli Genişleme Yuvaları: Standart RS 232 portuna ilave olarak USB ve RS485 port, AS400, SNMP kart için yeterli sayıdaki kart yuvaları, cihazın üzerinde bulunmaktadır.
  • Yüksek Çıkış Güç Faktörü (0.8): Yüksek çıkış güç faktörü sayesinde UPS’ye daha fazla PC bağlayabilirsiniz. Cihazınız, farklı sektörlerde kullanılan ekipmanların değişik güç isteklerine cevap verecek yapıdadır. 
  • Jeneratör Uyumlu: Powerful UPS’ler, geniş giriş voltaj ve frekansı özelliği ile her marka jeneratör sistemi ile uyumlu çalışacaktır.
  • Geniş LCD Ekran: Cihazın giriş, çıkış voltajı, yük durumu ve çalışma durumu ile ilgili tüm bilgileri, kolayca görebilir ve izleyebilirsiniz.
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok