HP S700 500 GB 560/515MB/s Sata 3 2.5" SSD 2DP99AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çeşitli İşletim Sistemlerine Uyum Sağlayabilmesi

Diskin yapısı sayesinde pek çok işletim sistemine uyum sağlayabilmektedir. Bunlardan en önemlileri ise günümüzde en çok kullanılan işletim sistemlerdir. Windows 7- Windows 8.1- Windows 10 rahatlıkla diskten faydalanabilirler..


Bağlantının Hızının Kuvvetli Olması

Hard disk'in sahip olduğu bağlantı tipi Sata 3 olmaktadır. Bu bağlantı ile pek çok aygıta uyum sağlayabilirken verilerin en sağlıklı şekilde aktarılmasını sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bu bağlantı tipine sahip olması olacak güncellemelere de katkıda bulunmaktadır.


Okuma Hızının Fazla Olması

Diskin okuma hızının yüksek olması verilerin daha hızlı bir şekilde aygıttan bulunarak ulaşılmasını sağlayabilmektedir. Diskin okuma hızı 560 mb/’dir. Bu hıza sahip olması alanında en iyi okuma hızının da olduğunun göstergesidir. Veriler, bilgiler hızlı bir şekilde aratılarak kişilerin çabucak bu verilere ulaşmasını yanında getirir.


Yazma Hızının Yüksek Olması

HP S700 SSD, okuma hızının yüksek olması gibi yazma hızının da yüksek olması gerekmektedir. Diskin yazma hızı 515 mb/ olmaktadır. Bu yazma hızına sahip olması verilerin en hızlı şekilde diske işlenmesini sağlayarak kişilere hız kazandırabilecektir. Diğer yandan bu okuma ve yazma hızları güncellemeler geldikçe yavaşlamamakta ilk günkü hızları ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Ağırlığının Hafif Olması

Diskin ağırlığı 45 gramdır. Bu ağırlığa sahip olması diskin her yere taşınabilmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede ise HP S700 500 GB SSD istenildiği her yer de kullanılmaya olanak sağlayacaktır.


Dayanıklılığın Olması

SSD dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılmaya elverişli hale gelmektedir. Darbelere dayanıklı olması çok sert darbeler alsa bile diskin yapısına asla zarar vermez. İçindeki bilgilere kesinlikle zarar gelmez.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
500 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Sata 3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.