HP S750 500 GB 560MB-520MB/s 2.5 inç SATA III SSD 16L53AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Okuma Hızı

500 ila 599 MB/s okuma hızı sayesinde bilgisayarınıza taktığınız andan itibaren aldığınız verimdeki değişimi fark edeceksiniz. Bilgisayarınızın açılma süresinden programların açılma hızına kadar etki eder ve size üstün performansta bilgisayar kullanım deneyimi yaşatır.


Tak – Çalıştır

Bilgisayarının ilgili bölümüne takmanızın ve bilgisayarınızı açmanızın ardından direkt olarak çalışmaya başlar. Bilgisayar açıldıktan sonra herhangi bir kurulum işlemi yapmanız gerekmeden basit bir takma işleminin ardından çalışır hale gelir.


Yüksek Depolama Alanı

512 GB depolama alanı sayesinde onlarca fotoğraf, video, belge, program ya da oyunu bir arada tutabilmenize olanak tanır. Bu hard disk'in depolama alanı kolay kolay dolmaz. Böylece her zaman bilgisayarınızda yeni bir programa ya da oyuna yer kalır.


Yüksek Yazma Hızı

450 ila 599 MB/s yazma hızına sahiptir. Bu sayede depolama alanınıza kaydedilecek olan veriler çok hızlı bir şekilde kaydedilir ve bilgisayardan aldığınız verim en üst noktaya taşınır.


Bağlantı

Sata 3 bağlantı tipi ile bilgisayarınıza bağlanır. Üzerinde Sata 3 soketi bulunan her masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayara kolayca takılabilir, basit bir şekilde kullanımına anında başlanabilir.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
500 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Sata 3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.