Intenso High 480 GB 1700/800MB/S 4mm Nvme Pcıe M.2 SSD 3834450 3d-Nand

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Intenso High 480 GB 1700/800MB/S 4mm Nvme Pcıe M.2 SSD 3834450 3d-Nand

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


INTENSO M.2 SSD 480 GB ile Yüksek Performans!

Günlük kullanımda, işlerinizde veya oyun oynarken ekipmanınızın hızını ve verimliliğini artırmanın ideal yoludur...


İdeal Büyüklük

Intenso M.2 480 GB SSD, 22 x 80 x mak. 4 mm ölçüleri ve 7 gram ağırlığı sayesinde kolay taşıma ve saklama avantajı sağlarken kasanızın içine taktığınız zaman çok fazla yer kaplamadan küçük boyu ile büyük avantajlar sunar..


Üstün Saklama Alanı

480 GB kapasitesi sayesinde Intenso M.2 SSD üstün bir saklama alanı sunar. Böylece bilgisayarınızdaki belge ve verileri kusursuz bir şekilde muhafaza eder. Bu hard diskin yüksek gigabyte kapasitesi ile oldukça fazla film, video veya tasarımı rahatlıkla içine sığdırabilirsiniz. Intenso M.2 480 GB SSD SATA III sayesinde, bilgisayarlar veya diz üstü bilgisayarlar SSD olmadan önyükleme yapmak için bir dakikadan fazla süre harcar. Bu bekleme süresi yerine 20 saniyeden daha kısa sürede bilgisayarınızı çalıştırabilirsiniz.

Eşsiz Performans

700 MB/s okuma ve 800 MB/s yazma hızı ile M.2 480 GB SSD SATA III işlemlerinizin en hızlı şekilde olmasına yardımcı olur. Bu sayede cihazınızın yüksek performansla çalışmasında öncü olur. Gerçekleştiğiniz her işleme anında cevap verir ve kararlı bir çalışma gösterir. Intenso M.2 480 GB SSD SATA III Yüksek Performans, bilgisayarınızın genel performansını iyileştirir. Sistem saniyeler içinde başlatılabilir ve zorlu uygulamalar bile kolaylıkla çalıştırılabilir.

Dayanıklı Malzeme

Intenso High üretiminde kullanılan materyaller sayesinde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede her türlü darbe ve titreşime dayanıklıdır. Böylece uzun vadeli bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Daha fazla Intenso Hard Disk ürünü incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sınırsız Eğlence Keyfi

Özellikle yazılım geliştiren ve devamlı oyun oynayan kişiler için son derece kullanışlı bir bellek kurtarıcısıdır. SSD , eşsiz okuma ve yazma hızı sayesinde veri aktarımında üstün bir performans sergileyerek oyunlarınızı herhangi bir takılma söz konusu olmadan oynayabilirsiniz. Böylece oyun zevkimiz de yarıda kalmamış olur. Kapasitesine bağlı olarak, Intenso M.2 480 GB SSD SATA III ürünü size hız katacaktır.

Gözler Daima Üzerinde

Bilgisayarınızın hızı sizi mutlu ederken etraftaki gözlerinde daima üzerinizde olmasını sağlar. Olağanüstü aktarım hızları sayesinde, bilgisayarınızın hızı ve verimliliği, büyük ölçüde azaltılmış erişim süreleri ve çalışma süreçleri sayesinde gözle görülür şekilde artar.  Intenso High NVMe M.2 SSD eşsiz bir hız ile işlemlerinizi gerçekleştirirken hayatın akışına kendinizi bırakabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HIGH 480GB
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
480GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 PCIE (NVME)
Bağlantı Arayüzü
PCIE NVME 1.3
Okuma Hızı (mb/s)
1000 - 1999 MB
Yazma Hızı (mb/s)
600 - 999 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
INTENSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok