Intenso High 480 GB 1700/800MB/S 4mm Nvme Pcıe M.2 SSD 3834450 3d-Nand

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


INTENSO M.2 SSD 480 GB ile Yüksek Performans!

Günlük kullanımda, işlerinizde veya oyun oynarken ekipmanınızın hızını ve verimliliğini artırmanın ideal yoludur...


İdeal Büyüklük

Intenso M.2 480 GB SSD, 22 x 80 x mak. 4 mm ölçüleri ve 7 gram ağırlığı sayesinde kolay taşıma ve saklama avantajı sağlarken kasanızın içine taktığınız zaman çok fazla yer kaplamadan küçük boyu ile büyük avantajlar sunar..


Üstün Saklama Alanı

480 GB kapasitesi sayesinde Intenso M.2 SSD üstün bir saklama alanı sunar. Böylece bilgisayarınızdaki belge ve verileri kusursuz bir şekilde muhafaza eder. Bu hard diskin yüksek gigabyte kapasitesi ile oldukça fazla film, video veya tasarımı rahatlıkla içine sığdırabilirsiniz. Intenso M.2 480 GB SSD SATA III sayesinde, bilgisayarlar veya diz üstü bilgisayarlar SSD olmadan önyükleme yapmak için bir dakikadan fazla süre harcar. Bu bekleme süresi yerine 20 saniyeden daha kısa sürede bilgisayarınızı çalıştırabilirsiniz.

Eşsiz Performans

700 MB/s okuma ve 800 MB/s yazma hızı ile M.2 480 GB SSD SATA III işlemlerinizin en hızlı şekilde olmasına yardımcı olur. Bu sayede cihazınızın yüksek performansla çalışmasında öncü olur. Gerçekleştiğiniz her işleme anında cevap verir ve kararlı bir çalışma gösterir. Intenso M.2 480 GB SSD SATA III Yüksek Performans, bilgisayarınızın genel performansını iyileştirir. Sistem saniyeler içinde başlatılabilir ve zorlu uygulamalar bile kolaylıkla çalıştırılabilir.

Dayanıklı Malzeme

Intenso High üretiminde kullanılan materyaller sayesinde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede her türlü darbe ve titreşime dayanıklıdır. Böylece uzun vadeli bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Daha fazla Intenso Hard Disk ürünü incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sınırsız Eğlence Keyfi

Özellikle yazılım geliştiren ve devamlı oyun oynayan kişiler için son derece kullanışlı bir bellek kurtarıcısıdır. SSD , eşsiz okuma ve yazma hızı sayesinde veri aktarımında üstün bir performans sergileyerek oyunlarınızı herhangi bir takılma söz konusu olmadan oynayabilirsiniz. Böylece oyun zevkimiz de yarıda kalmamış olur. Kapasitesine bağlı olarak, Intenso M.2 480 GB SSD SATA III ürünü size hız katacaktır.

Gözler Daima Üzerinde

Bilgisayarınızın hızı sizi mutlu ederken etraftaki gözlerinde daima üzerinizde olmasını sağlar. Olağanüstü aktarım hızları sayesinde, bilgisayarınızın hızı ve verimliliği, büyük ölçüde azaltılmış erişim süreleri ve çalışma süreçleri sayesinde gözle görülür şekilde artar.  Intenso High NVMe M.2 SSD eşsiz bir hız ile işlemlerinizi gerçekleştirirken hayatın akışına kendinizi bırakabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
480 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
M.2 Sata

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.