Intenso INT3813450 480 GB 520MB-500MB/S 2.5 inç Sata 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Intenso INT3813450 480 GB 520MB-500MB/S 2.5 inç Sata 3 SSD

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Yüksek Depolama Kapasitesi

Intenso SSD sunduğu 480 GB depolama kapasitesi ile kullanıcıları için oldukça geniş bir alan yaratır. Film, müzik, doküman gibi verilerin rahatlıkla depolanabileceği disk bunların yanı sıra sistem ve uygulama yüklemeleri için de gerekli alanı sağlayarak bilgisayarınızda yapacağınız işlemleri rahatlatır.


Hızlı İşlemler İçin Aranılan Performans

Veri okuma/yazma hızı saniyede 520/480mb olarak sunulan SSD , oyunlarınızı daha hızlı oynamanızı, verilerinizi en kısa sürede aktarmanızı, programlarınızı en hızlı şekilde yüklemenizi ve verilerle ilgili kalan her şeyi çok daha hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır.


Darbelere Dayanıklı Güvenilir Kullanım

Şoka dayanıklı şekilde geliştirilen SSD, dışarıdan gelecek düşürme, çarpma, vurma ve benzeri darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Bu sayede depoladığınız verileri koruma altında tutarken uzun süreli ve güvenilir bir kullanım sağlar.

S.M.A.R.T. ile Sürekli Takip

Hard disklerde bulunan ve kendi kendini izleyerek analiz edip raporlayan bu sistem sayesinde diskinizdeki arızaları saptar. Sürücünüzün farklı özelliklerini takip ederek program hatası sayısı, silme hatası sayısı, düzeltilemeyen hata sayısı gibi birçok hatayı raporlar ve böylece diskinizin sağlık durumunu sürekli takip edebilmenize olanak verir.

TRIM ile Verimli Çöp Toplama

SSD içinde silinen dosyalara ait sayfalar hücre içlerinde kalabilir. Bunu engelleyen TRIM desteği ile SSD’ler silinmiş dosyaların sayfalarını hücrelerde tutmayarak hücrelere tekrar kayıt yapabilme olanağı verir ve çöp toplama işlemini daha verimli hale getirir.


Sessiz ve Ekonomik

Yüksek performans sunarken düşük ses ile çalışan Intenso 480 GB SSD, aynı zamanda güç kullanımını da ekonomik bir hale getirir. İşlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşirken sessiz ve ekonomik bir şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INT3813450
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
480GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA-3
Bağlantı Arayüzü
SATA
Okuma Hızı (mb/s)
500 - 599 MB
Yazma Hızı (mb/s)
250 - 449 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
INTENSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok