Intenso INT3813450 480 GB 520MB-500MB/S 2.5 inç Sata 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Depolama Kapasitesi

Intenso SSD sunduğu 480 GB depolama kapasitesi ile kullanıcıları için oldukça geniş bir alan yaratır. Film, müzik, doküman gibi verilerin rahatlıkla depolanabileceği disk bunların yanı sıra sistem ve uygulama yüklemeleri için de gerekli alanı sağlayarak bilgisayarınızda yapacağınız işlemleri rahatlatır.


Hızlı İşlemler İçin Aranılan Performans

Veri okuma/yazma hızı saniyede 520/480mb olarak sunulan SSD , oyunlarınızı daha hızlı oynamanızı, verilerinizi en kısa sürede aktarmanızı, programlarınızı en hızlı şekilde yüklemenizi ve verilerle ilgili kalan her şeyi çok daha hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır.


Darbelere Dayanıklı Güvenilir Kullanım

Şoka dayanıklı şekilde geliştirilen SSD, dışarıdan gelecek düşürme, çarpma, vurma ve benzeri darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Bu sayede depoladığınız verileri koruma altında tutarken uzun süreli ve güvenilir bir kullanım sağlar.

S.M.A.R.T. ile Sürekli Takip

Hard disklerde bulunan ve kendi kendini izleyerek analiz edip raporlayan bu sistem sayesinde diskinizdeki arızaları saptar. Sürücünüzün farklı özelliklerini takip ederek program hatası sayısı, silme hatası sayısı, düzeltilemeyen hata sayısı gibi birçok hatayı raporlar ve böylece diskinizin sağlık durumunu sürekli takip edebilmenize olanak verir.

TRIM ile Verimli Çöp Toplama

SSD içinde silinen dosyalara ait sayfalar hücre içlerinde kalabilir. Bunu engelleyen TRIM desteği ile SSD’ler silinmiş dosyaların sayfalarını hücrelerde tutmayarak hücrelere tekrar kayıt yapabilme olanağı verir ve çöp toplama işlemini daha verimli hale getirir.


Sessiz ve Ekonomik

Yüksek performans sunarken düşük ses ile çalışan Intenso 480 GB SSD, aynı zamanda güç kullanımını da ekonomik bir hale getirir. İşlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşirken sessiz ve ekonomik bir şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
480 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Sata 3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.