Intenso Top 3812430 2.5 ınc 128 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Intenso Top 3812430 2.5 ınc 128 GB SATA 3 SSD

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Üst Düzey Performans

Evde günlük kullanımın yanı sıra kapsamlı oyunlar için hız ve verimlilik sunar. Olağanüstü aktarım hızı sağlaması ile erişim ve işleme sürelerini son derece azaltır. Arayüzü 6 Gbps netbook'lar ve bilgisayarlar ile kullanacağınız bir SSD kart ile 20 saniyeden daha kısa sürede bilgisayarınızı başlatabilirsiniz.

Sıra Dışı Kullanım

Bilgisayarda yaptığınız işlemlerin sorunsuz olarak devam etmesine imkan veren SSD kart, film, müzik, dosya aktarımı ya da kişisel işlerinizde yüksek hız sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz.

Üstün Bellek Alanı

128 GB bellek kapasitesi bulunan SSD kart, içerisinde aynı anda oyunlarınızı, filmlerinizi ve programlarınızı saklayabileceğiniz kapasitesi yüksek bir depolama alanına sahiptir.

Yüksek Okuma ve Yazma Hızı

SSD Kart kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda yapacağınız işlemlerinizin okuma hızı 520 MB-/-sn, yazma hızı ise 500 MB-/-sn kadar ulaşır. Yüksek seviyedeki bu hız, bilgisayarınızdan aldığınız performansı en üst düzeye çıkarır.

İdeal Boyut ve Ağırlık

Oldukça işlevsel yapıda üretilen bu cihaz, 2.5 inç ve 7 milimetre kalınlıkta üretilir. Her bilgisayara uyum sağlayacak şekilde hafif ve ideal boyutlara sahip SSD kart, bilgisayarınızın çeşidi ne olursa olsun mükemmel uyum sağlar.

Tak - Çalıştır Teknolojisi

Herhangi bir program indirmenize ya da kurulum gibi işlemler yapmanıza gerek kalmadan çalışan SSD kart, bilgisayarınızın girişine bağladığınız andan itibaren çalışmaya başlar. Yalnızca kutusundan çıkarıp bilgisayarınıza takarak işlem hızınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yüksek Uyumluluk

Sata 3 bağlantı türü ile bilgisayarınıza bağlantı sağlayan SSD, üzerinde sata 3 portuna sahip olan her tür bilgisayarla uyumlu olarak çalışır.

SSD Teknolojisi

Son teknolojilerden biri olan SSD veri okuma özelliğine sahiptir. Üstün bir hıza sahip olmanızı sağlayan bu teknoloji, bilgisayarınızın açılma, kapanma ve işlem sürelerine hız kazandırır. Intenso Top SSD kart, yaptığınız işlemleri çok kısa sürede gerçekleştirmenize imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı: 520 MB/S
  • Ürün Tipi: SSD
  • Yazma Hızı: 500 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü: SATA III
  • Boyut: 2.5 inç
  • Kapasite: 128 GB
  • Ağırlık: 76,2 gr
  • Bilgisayar Bellek Türü: DDR3 SDRAM

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3812430
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
128 GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
520MB
Yazma Hızı (mb/s)
500MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
INTENSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok