Intenso Top 3812440 2.5 ınc 256 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Intenso Top 3812440 2.5 ınc 256 GB SATA 3 SSD

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


En İyi Performans

Evde günlük kullanımın dışında kapsamlı oyunlar için de hız ve verimlilik sunar. Olağanüstü aktarım hızları sağlaması sayesinde erişim ve işleme sürelerini minimuma indirir. 6 Gbps netbook'lar ve bilgisayarlar ile kullandığınız SATA SSD, bilgisayarınızı 20 saniyeden daha kısa sürede açmanızı sağlar.

Daha Hızlı Önyükleme

Sahip olduğu 520 MB/sn okuma hızı 500 MB/sn ise yazma hızı ile en yüksek veri yazma yeteneği bulunmasıyla bilgisayarınıza güç verir ve çok hızlı bir şekilde çalışır. Bilgisayarınızdan her zaman en üst düzey performansı almanıza olanak tanır.

Bellek Hızı

Yüksek hız ile en iyi verimi sunar. Aktarmak istediğiniz tüm dosyaları ve verileri en kısa sürede içine aktarır.

Üstün Kalite

En iyi materyaller kullanılarak sağlam ve kaliteli bir yapıda üretilir. Uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan rahatça kullanabilme imkanı sunar. Bu sayede uzun vadede verilerinizi ve dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Düzenli Depolama Alanı

250 GB’lık geniş bir depolama alanı bulundurur. Bu sayede alan sorunu yaşamadan istediğiniz her dosyayı ve veriyi saklayabilme şansı verir. Ayrıca dosyalarınızı seneler geçse dahi düzenli bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Anıları Saklar

Dilediğiniz sayıdaki fotoğraf veya videoları muhafaza edebilme imkanı vardır. Aynı zamanda ofislerde de kullanışlı bir ürün olan SSD kart, istediğiniz belgeleri ya da verileri rahatlıkla içine aktarabilme şansı verir.

Toplantılara Yardımcı

Seminer ya da toplantılarda en kaliteli sunumların yapılmasına destek olur. İçine aktarılan verileri ve belgeleri hızlı bir şekilde görüntüler. Her türlü sunumu yapabileceğiniz bu cihaz ile alan sorunu yaşamadan tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Hafif ve ergonomik bir yapıda üretilen 3812440, 2,5 inç boyutu sayesinde her yere yanınızda götürebilme şansı verir. Aynı zamanda ağırlık yapmayan ve fazla yer kaplayan bir yapıdadır. Tak-Çalıştır özelliğe sahip olduğundan bağlantı için ekstra aparata gerek duymaz. Sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretilen bu cihaz, aradan uzun yıllar geçse bile içine aktardığınız dosyalara zarar vermez.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı 520 MB/S
  • Ürün Tipi SSD
  • Yazma Hızı 420 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü SATA 3
  • Kapasite 256 GB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3812440
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
256GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
520MB
Yazma Hızı (mb/s)
500MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
INTENSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok