Intenso Top 512 GB 520/500MB/S 4mm M.2 Sata 3.0 SSD 3832450 3d-Nand

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bağlantı Tipi

Anakartla M.2 SATA ile bağlantı kurar. Üzerinden M.2 SATA girişi bulunan Intenso Top SSD ile uyumlu olarak çalışır. Anakart üzerinde bulunan ilgili girişe doğru bir şeklide yerleştirilmesinin ve bilgisayara güç verilmesinin ardından çalışır. Bilgisayar açıldıktan sonra ekstra bir kurulum yapmanız gerekmez.


Yüksek Depolama Alanı

512 GB depolama alanı sayesinde bilgisayarınıza birden fazla oyun ya da program yüklemenize olanak sağlar. Ayrıca kolay kolay doldurulamayacağından dolayı bilgisayarınızda her zaman depolama alanı kalır.


Yüksek Okuma Hızı

500-599 MB/s okuma hızı ile bilgisayarınızdan üst düzeyde verim almanız mümkün hale gelir. Okuma hızının yüksek olması bilgisayarda yaptığınız işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde geri bildirim vermesini sağlar.


Yüksek Yazma Hızı

450 – 599 MB/s yazma hızı bulunur. Hard disk, yazma hızının yüksek olması sayesinde bilgisayarınızda donma ya da kasma gibi problemler yaşamazsınız ve üst düzey performans ile bilgisayarınızı kullanırsınız.


Dayanıklı Komponentler

Üretim esnasında son derece dayanıklı komponentlerin kullanılması sayesinde fazla işlem yapılmasında ortaya çıkan ısıdan etkilenmez. Böylece bilgisayarınızdan aldığınız verimde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

SSD Teknolojisi

SSD , teknolojisi ile üretilmiş olmasından dolayı bilgisayarınız daha hızlı bir şekilde çalışır. Bilgisayarınızın açılma süresinden herhangi bir programı açma süresine kadar etkilidir.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
512 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Sata 3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.