Longline LNG500M2/256GB 256 GB NGFF M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


SSD Farkı

Çağımızın en son disklerinden sayılan SSD'ler bilgisayarların performansını önemli ölçüde artırabilir. Yeni nesil bir teknoloji olarak kişilerin karşısına çıkar. Epey kompakt bir boyuta sahiptir ve oldukça tatmin edici bir performans ortaya koyar.Kolay Kurulum

Epey incedir ve kurulumu çok basit bir şekilde gerçekleşir. Bilgisayar tornavida ile açılır ve montaj işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu sayede bilgisayarın performansını birkaç dakika içerisinde katbekat artırılabilir.


Longline SSD İle Elde Edilen Hız

Maksimum 520 MB/s’lik bir hıza sahip olacaksınız. Bu hız sayesinde bilgisayardaki pek çok işi süratli bir biçimde gerçekleştirmek mümkündür. Longline LNG500M2/256GB 256 GB sayesinde ağır yazılımları çalıştırabilir ve oyun oynayabilirsiniz.


Yeterli Alan

256 GB’lık bir alanı sizlere sunar. Bu alan binlerce fotoğrafı, videoyu, yazılımı ve ofis dosyasını güvende tutmaya yetecektir. Günümüzde gayet makul bir hafıza miktarı olarak kabul edilebilen 256 GB’lık alan sizlere geniş bir çalışma alanı sunacaktır.

Tasarruf Yapın

Bilgisayarınız artık eskisi gibi nitelikli çalışmıyorsa yada bu bilgisayarın performansını hızlı bir biçimde artırmak istiyorsanız akla gelebilecek ilk seçenek disk değişikliğidir. Yeni bir bilgisayar edinmek epey masraflı olacaktır.


Makul Fiyatlı Longline SSD

Yüksek bir fiyat performans oranına sahiptir. Bu sayede pek çok kişinin radarına girmiştir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcının bilgisayarında kendine yer bulabilir.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
256 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
M.2 Sata

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.