Longline LNG500M2/256GB 256 GB NGFF M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


SSD Farkı

Çağımızın en son disklerinden sayılan SSD'ler bilgisayarların performansını önemli ölçüde artırabilir. Yeni nesil bir teknoloji olarak kişilerin karşısına çıkar. Epey kompakt bir boyuta sahiptir ve oldukça tatmin edici bir performans ortaya koyar.Kolay Kurulum

Epey incedir ve kurulumu çok basit bir şekilde gerçekleşir. Bilgisayar tornavida ile açılır ve montaj işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu sayede bilgisayarın performansını birkaç dakika içerisinde katbekat artırılabilir.


Longline SSD İle Elde Edilen Hız

Maksimum 520 MB/s’lik bir hıza sahip olacaksınız. Bu hız sayesinde bilgisayardaki pek çok işi süratli bir biçimde gerçekleştirmek mümkündür. Longline LNG500M2/256GB 256 GB sayesinde ağır yazılımları çalıştırabilir ve oyun oynayabilirsiniz.


Yeterli Alan

256 GB’lık bir alanı sizlere sunar. Bu alan binlerce fotoğrafı, videoyu, yazılımı ve ofis dosyasını güvende tutmaya yetecektir. Günümüzde gayet makul bir hafıza miktarı olarak kabul edilebilen 256 GB’lık alan sizlere geniş bir çalışma alanı sunacaktır.

Tasarruf Yapın

Bilgisayarınız artık eskisi gibi nitelikli çalışmıyorsa yada bu bilgisayarın performansını hızlı bir biçimde artırmak istiyorsanız akla gelebilecek ilk seçenek disk değişikliğidir. Yeni bir bilgisayar edinmek epey masraflı olacaktır.


Makul Fiyatlı Longline SSD

Yüksek bir fiyat performans oranına sahiptir. Bu sayede pek çok kişinin radarına girmiştir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcının bilgisayarında kendine yer bulabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LNG500M2
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
256GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA
Okuma Hızı (mb/s)
500 - 1000 MB
Yazma Hızı (mb/s)
250 - 500 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
LONGLİNE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok