Netac N535S 120 GB 560MB-520MB/s 2.5 inç Sata 3 SSD NT01N535S-120G-S3X

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kapasitesi Geniş

Geniş kapasitesinin olması sayesinde bilgisayarlarda yapılan her işlemde alan sıkıntısı yaratmaz. Özellikle çeşitli oyunlar ya da projeler ile ilgilenenlerin vazgeçilmez bir tercihidir..


Hızlı Okuma Ve Yazma Özelliği

Verilerin bilgisayara hızlıca yazılmasını ya da başka bilgisayarlara hızlıca aktarılmasına yardımcı olur. Bu sayede işlerinizi pratik bir şekilde yaparken aynı zamanda vakitten kazanırsınız.


Kolay Taşıma

Netac N535S-120G'nin kalınlığı 1.5 mm’dir. Çok ince yapısı olduğu için istediğiniz yere götürebilirsiniz. Üstelik taşırken herhangi bir sarsıntıdan etkilenmez. Bu sayede uzun süre dayanaklı bir şekilde kullanılır.


Hızlı Okuma ve Yazma Hızı ile Mükemmel Deneyim

Son teknoloji yazma ve okuma hızı sayesinde belge indirme veya belge yükleme işleri ışık hızında gerçekleşir. Uzun boyutlu dosyalarda bile etkin bekleme süresi sunan hard disk sayesinde konforlu bir kullanım sağlanır.


Oyun Oynamak Daha Zevkli

Oyunları açarken yavaşlamasından ve kaliteli verim alınmamasından şikayetçi olanlar için tam ideal bir Netac N535S-120G SSD. Bilgisayarlarda her türlü dosyayı hızlıca açar ve kurulum yapılmasına yardımcı olur. Bu sayede kasma olmadan tüm oyunlar oynanır.


Isınma Derdine Son

Bilgisayarlardaki en büyük sorunların biri de ısınma problemleridir. Özellikle aşırı ısınma sonucunda teknik olarak zararlar da meydana gelebilir. Fakat üründe herhangi bir ısınma sorunu yaşanmaz. Uzun süre kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
120 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Sata 3

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.