Acer NH.Q9HEY.002 Laptop

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

GeForce GTX 1060Ti Ekran Kartının Gücünü Hissedin

Acer’in bu modelinde kullanılan GeForce GTX 1060Ti ekran kartı ile en zorlu oyunları kasmadan ve donmadan oynayabilirsiniz. Gösterdiği yüksek performans ile en detaylı oyun sahnelerinde bile performansından ödün vermez.

Ryzen 5 ile Performans Canavarı

AMD Ryzen 5 işlemci, DDR4 4600H RAM ve 4 GHz işlemci hızı ile sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Oynamak istediğiniz oyunların yüksek grafik özelliklerini karşılayarak benzersiz bir oyun deneyimi sunar.

Full HD Ekran ile Yüksek Netlik

1920x1080 full HD ekran çözünürlüğü sağlayan ve 15,6 inç boyutunda olan ekranı ile oyun oynarken veya film izlerken oldukça gerçekçi bir atmosfer yaratır. Sahip olduğu 144Hz yenileme hızının yanı sıra, 3 ms tepki süresi performansı gösteren bu bilgisayar, görüntüleri akıcı ve net bir şekilde size yansıtır.

Aydınlatmalı ve Numerik Tuşlu Q Klavye

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu cihazın ilk bakışta görsel olarak en dikkat çeken özelliklerinden biri, tasarım klavyesidir. Aydınlatmalı numerik tuşlu yapısı ile oyun esnasında bambaşka bir atmosfer ve konfor sağlar. Ayrıca görsel anlamda da bulunduğu ortama hoş bir görüntü sunar.

Windows 10 İşletim Sistemi Güvencesi

Cihazı satın aldığınızda içerisinde kullanıma hazır şekilde bulunan Windows 10 işletim sistemine sahip olması sayesinde Windows’un getirdiği tüm avantajları size sağlar ve kullanım açısından avantaj elde etmenizin önünü açar.

10 Saate Kadar Dayanan Batarya Performansı

 Prizden uzak olduğunuz anlarda rahat bir şekilde bilgisayarınızı kullanabileceğiniz şekilde geliştirilen bu modelin pili, 10 saate kadar dayanmaktadır. Bu sayede gün içerisinde farklı ortamlarda bilgisayarınızı şarj problemi yaşamadan kullanabilirsiniz.

CoolBoost Teknolojisi ile Yüksek Soğutma Gücü

Gösterdiği yüksek ve akıcı performansı verimli bir soğutma sistemi ile donatan bu cihaz, oldukça etkili bir fan sistemine sahiptir. İkiz fan ve dörtlü çıkış deliği dizaynı ile ısınma problemlerini ortadan kaldırır. Ayrıca tüm bu soğutma işlemi yapılırken NitroSense sistemi sayesinde sıcaklık ve fan hızı gibi parametreleri manuel olarak yönetebilir, bu sayede kendi kullanım tarzınıza göre performans artırımı sağlayabilirsiniz.

Yeni Nesil Çekirdek Teknolojisi

3.nesil Tensor çekirdek ve 2.nesil RT çekirdek ile işletim ağını güçlendiren bu ürün, işlemler ve geçişler arasında hassasiyetinden bir şey kaybetmeden bilgisayar hızının artırılmasını sağlar. Ayrıca ışın izleme teknolojisi ile de ışığın gerçek yansımalarını kullanarak en komplike sahnelerde bile gerçeğe en yakın görüntüyü performansından ödün vermeden size sunar.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
AMD Ryzen 5
İşletim Sistemi
Sonsuz İşletim Sistemi
Mikrofon
VAR
İşlemci Hızı
3 GHz
Ram (Sistem Belleği)
8 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
23,90 mm
Genişlik
364,4 mm
Kalınlık
255 mm
Ağırlık
2,40 kg
Hafıza
Sabit Disk
512 GB
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15,6 inç
Ekran Çözünürlüğü
1920x1080
Ekran Teknolojisi
IPS
Ekran Kartı
GeForce GTX 1650Ti
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
VAR
Bluetooth
VAR
Ethernet Portu
VAR
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü
Lityum-İyon
Konuşma Süresi
10 saat
Diğer Özellikler
Klavye & TouchPad
VAR
USB
USB 3.2/ 3 adet
Bağlantı Arayüzleri
E-SATA
1 adet
HDMI
1 adet
WebCam & Multimedya
WebCam
VAR

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.