Asus X540UA-GQ3415 Intel Core i3 7100U 4GB 256GB SSD FreeDOS 15.6 inç FHD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hızlı ve Güçlü İşlemci Performansıyla Üstün Veri Aktarımını İlk Saniyede Keşfedin! 

Asus taşınabilir bilgisayar, Intel Core i3 işlemci sistemi ve 1,00 GHz işlemci hızı ile olağanüstü bir performans ortaya koyar. Freedos işletim sistemi ve 8 GB RAM kapasitesi sayesinde birden fazla işlemi hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirir. 

Gelişmiş Ekran Görüntü Kalitesiyle Her İşlemde Kusursuz Çözünürlük Oranı 

Asus taşınabilir bilgisayar, kompakt 15.6 inç ekran boyutu ve HD görüntü kalitesi ile video izleme, oyun oynama ve günlük işlemler gibi tüm aktiviteler için üstün görüntüleme performansı sunar. INTEL UHD GRAPHİCS 360 ekran kartı sayesinde güçlü bir çözünürlük oranıyla tüm işlemlerin görüntü kalitesini stabil şekilde yansıtır.  

Kablosuz ve Bluetooth Bağlantı Faydalarıyla Geniş Olanaklara Sahip Olun! 

Asus taşınabilir bilgisayar, kablosuz bağlantı (Wi-Fi) özelliği sunan gelişmiş ağ sistemiyle internette geçirilen vakti kesintisiz bağlantı gücüyle çok daha verimli hâle getirir. Bluetooth bağlantısıyla diğer cihazlarla hızlı ve kolay şekilde dosya paylaşım imkânı sağlar. 

Ultra Hafif Laptop Ayrıcalığını Yanınızda Taşıyın! 

Asus laptop, 1-2 kg ağırlık bandı sayesinde ultra hafiftir ve kolaylıkla taşınabilir. Boyut ve ağırlık olarak ince ve hafif olan laptop, dilediğiniz her  yere sizinle birlikte rahatça gelebilir. 


USB ve HDMI Bağlantı Ara yüzleri ile Bağlantı Kurun! 

Asus taşınabilir bilgisayar, iki adet USB 2.0 ve bir adet USB 3.1 girişe sahiptir. Bu sayede eski ve yeni USB girişi bulunan cihazları dizüstü bilgisayarınıza aynı anda bağlayabilirsiniz. HDMI giriş desteğiyle laptop ekranını, televizyon gibi uyumlu girişi bulunan farklı cihazlara yansıtabilirsiniz. 

Güçlü Batarya Deneyimiyle Tanışın! 

Asus laptop, güçlü batarya desteğiyle 3 saate kadar çalışma performansı sunar. Dizüstü bilgisayar deneyiminizi, kesintisiz bir keyifle sürdürmenize imkân verir. 

Geniş Depolama Alanıyla Tüm Belgeleriniz Güvende! 

256 GB sabit disk kapasitesi ile taşınabilir bilgisayarınıza multimedya dosyaları, yüksek boyutlu oyunlar ve programlar gibi verileri saklamak için geniş bir depolama alanı sağlar. 

WebCam Desteğiyle İnternette Görünür Olun! 

Asus taşınabilir bilgisayar, WebCam özelliğiyle internet üzerinden görüntü görüşme deneyimini oldukça verimli kılar. Yüksek çözünürlüklü görüntü aktarım performansı sayesinde net ve gerçekçi bir görüşmeyi garantiler. 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i3
İşletim Sistemi
FreeDOS
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
7100U
İşlemci Hızı
1,00GHZ
Ram (Sistem Belleği)
4 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
251mm
Genişlik
27mm
Ağırlık
1-2KG
Yükseklik
381mm
Hafıza
Kapasite
3 Saat ve altı
Sabit Disk
256 GB SSD
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15,6 inç
Ekran Çözünürlüğü
1366x768 piksel
Ekran Teknolojisi
HD
Ekran Kartı
INTEL HD GRAPHİCS 630
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Var
Bluetooth
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
2
USB 3.1
1
HDMI
1
WebCam & Multimedya
WebCam
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.