MSI Katana GF66 11UD-207XTR I7-11800H 16GB RAM 512GB SSD RTX3050TI 15.6 inç 144Hz FHD DOS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


GeForce RTX™ 30 Serisi

 En yeni 11.nesil Intel® Core™ i7 CPU ve NVIDIA® GeForce RTX™ 30 serisi grafiklerle donatılan Katana GF66 , oyun sırasında gerçek performansını ortaya çıkaracak şekilde optimize edildi.


Oyuna Devam Etmenizi Sağlayacak Güçlü Performans

En yeni 11.nesil Intel® Core™ i7 işlemcisi ile önceki nesile göre %40’a varan performans artışı sunar. Bu sayede 4.6GHz çift çekirdek turbo frekansı ile  8 çekirdekli işlemci oyunda, üretkenlikte ve multitasking gerektiren işlerinizde maksimum verimliliğe sahiptir.


 Nihai Oyun Deneyimi için Tam Performans

GeForce RTX™ 30 serisi, oyuncular ve tasarımcılar için dünyanın en hızlı laptoplarına güç verir. NVIDIA'nın yeni RT ve Tensor çekirdeklerine ek olarak en gerçekçi ışın izleme ve yapay zeka özellikleri için çoklu akış işlemcilerine sahip 2.nesil RTX mimarisi olan Ampere ile gelir.

Resizable BAR

Resizable BAR, işlemcinizin GPU çerçeve belleğinin tamamına tek seferde erişerek performansını arttırmasını sağlayan gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

Ray Tracing

Oyun grafiklerinde en önemli özelliklerden biri kabul edilen “Ray Tracing” teknolojisi, ışığın fiziksel davranışını taklit eden ve görsel anlamda en yoğun oyunlarda bile sinema sahneleri kalitesinde görüntüleri gerçek zamanlı olarak oluşturabilen bir yöntemdir.


Oyuncuların Tercihine Göre Üretildi

Özel kırmızı ışıklandırma ve sağlam metal koruma ile tasarlanan klavye, 1.7mm tuş mesafesi ile çok daha hızlı tepkime veriyor.  Böylelikle yeni ergonomik tasarımı sayesinde oyuncuların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i7
İşletim Sistemi
FreeDOS
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
11800H
İşlemci Hızı
4.60 GHz
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Boyut & Ağırlık
Yükseklik
359 x 259 x 24.9 mm
Hafıza
Kapasite
3 hücreli
Sabit Disk
512 GB SSD
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15.6"
Ekran Çözünürlüğü
1920x1080
Ekran Teknolojisi
FULL HD
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
VAR
Bluetooth
VAR
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü
Li-Polymer
Pil Kapasitesi
53.5Whr
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
1 x Type-A USB2.0
USB 3.1
1 x Type-C USB3.2 Gen.1, 2 x Type-A USB3.2 Gen.1
USB 3.0
VAR
HDMI
VAR
WebCam & Multimedya
WebCam
VAR
Kutu İçeriği
Kutu İçeriği
NOTEBOOK, ADAPTÖR

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.