Casper Excalibur E60C.117F-BFG0X-0HE

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Performansa Hava Soğutma Koruması

Hava soğutma fanı sayesinde işlemcinizin düşmanı sıcak havayı 12cm boyutunda ve 4PIN'li fan tasarımı ile hızlıca dışarıya transfer eder. 130W TDP değerine sahip işlemciler bile hava soğutma fanının performansını etkilemez.

130W TDP – 12 cm Fan Yapısı – 4 PIN FAN

İşlemci Fanı

Intel marka LGA 1200 soket yapısına sahip işlemci fanı ile işlemci üzerinde bulunan ısıyı dışarıya transfer ederek hem sistem ömrünü hem de kullandığınız materyallerin ömrünü uzatır. Hava soğutma sistemli işlemci fanı bulunmaktadır.

Şıklığı ile Büyüler

Oyuncular, Casper Excalibur E600’ün sunduğu etkileyici tasarımı sayesinde oyun zevkinden vazgeçemeyecek. Özelleştirilebilir RGB LED Fan ve sistem aydınlatmasının yarattığı efektlerle oyunların daha da içinde olurken, şeffaf yan tasarımı ile Excalibur'un gücünü masanızda hissedeceksiniz. Excalibur E600 oyun bilgisayarı ekipmana ihtiyaç duymadan kolaylıkla HDD ve SDD değişikliklerini yapmaya müsait ergonomik dizayna sahiptir.

RGB Mouse ve Klavye

Şıklık ve tasarımın bir araya geldiği aksesuarlar da yine renkli seçimleri ile eğlenceye ayak uydurur. Oyun oynarken daha hızlı hareket edilmesini sağlayan mekanik klavye ve 4000DPI'a kadar ayarlanabilir. Mouse ise ergonomik olması ile dikkat çekiyor.

Zengin Bağlantılar

Excalibur E600 Desktopta bir çok bağlantı seçeneğine sahip olabilirsiniz.

İşlemler ve Depolamada Hız

Casper Excalibur E600’de kullanılan son teknoloji DDR4 RAM'ler sayesinde önceki nesil DDR3'e göre %50 daha fazla bant genişliği ile çoklu işlemlerde hız sunar Crucial Ballistix marka RGB tasarım ile birlikte mükemmel tasarımlar yapılmasını veya muhteşem fps değerlerine ulaşmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i7
İşletim Sistemi
FreeDOS
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
11400F
İşlemci Hızı
2,60Ghz-4.40Ghz'ekadar, 6MB Akıllı Bellek
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
59 cm
Genişlik
31 cm
Ağırlık
13980 GR
Yükseklik
65,5 cm
Hafıza
Sabit Disk
1 TB SSD
Ekran & Görüntü
Ekran Kartı
16 GB AMD RX 6900XT
Bağlantılar
Ethernet Portu
VAR
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
850W
Diğer Özellikler
Klavye & TouchPad
RGB KLAVYE VE MOUSE HEDİYE
VGA Çıkışı
VAR
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
Arka panel 2 adet, Ön panel 2 adet
USB 3.1
Arka panel 2 adet, Ön panel 2 adet
HDMI
VAR
WebCam & Multimedya
Ses Çıkışı
DOLBY DIGITAL
Kutu İçeriği
Ekstra
HAVALI FAN
Kutu İçeriği
Ürün , Hızlı Kullanma Kılavuzu ,

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.