Huawei AX3 Ouad Core Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Huawei AX3 Ouad Core Router

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Son Teknoloji WiFi 6 Desteği

AX3, çoğu cihazın kullandığı WiFi 5 teknolojisinin yerini alan yeni sürümüyle akıllı cihazlarda gittikçe popüler hale geliyor. WiFi 6 sürümü önceki nesilden daha hızlı, verimli ve güçlü bir şekilde çalışıyor.

Engel Tanımayan Ulaşım Kapasitesi

AX3 WiFi dinamik dar bant genişliği teknolojisini destekleyen akıllı cihazlarla beraber kullanıldığında sinyal artıyor. Cihazdan 2 MHz dar bant genişliğinde yaklaşık olarak 6 dB daha verimli ve güçlü sinyaller alıyor. Bu sayede internetinizi yavaşlatan duvar ve zeminler sorun olmaktan çıkıyor.

Yükleme ve İndirme Hızı Zirve Yapıyor

AX3 Router’ın hızı 1024-QAM ve 160 MHz frekans bant genişliği ile neredeyse 3000 Mbps’ye ulaşır. Oyuncuların ve internetten çalışanların ihtiyacı olan yüksek performanslı indirme hızı ve akış sürekliliğiyle vazgeçilmez bir ürün haline gelir.

OFDMA Çoklu Kullanıcı Avantajı

Birden fazla cihazın aynı anda WiFi’ye bağlanması ve kullanması yüzünden yavaşlayan hız tarih oluyor. Çoklu kullanıcıyı destekleyen OFDMA teknolojisiyle aynı ağa bağlanan insanların işlerini rahatça yapabilmesini sağlar. Çift bantta 128 cihaza kadar bağlanabildiğinden kamusal ve ticari alanlarda da kullanıma uygundur.

Yüksek Bant Genişliğiyle Herkesi Etkiler

AX3 çok çekirdekli işlemciye sahiptir. Bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında 160 MHz kapasitesini destekleyen özellikler bulunduğunda yaklaşık %60 daha yüksek hız sağlar. Anlık veri akışı ile ne filmleriniz donar ne de oyunlarda geri kalırsınız!

Genişletilebilir Kapsama Alanı

AX3 Quad-Core ile en ücra köşelerde dahi zayıf bağlantı sorunu yaşanmasını önleyebilirsiniz. Bağımsız 2 güç amplifikatörünü kullanarak, kapsama alanını WiFi 5 ve 6 sürümüne sahip cihazlar için genişletebilirsiniz.

HarmonyOS ile Sabit Kararlılık

AX3 modelinde kullanılan HarmonyOS teknolojisi çok katmanlı yapıya sahiptir. Uygulama, çekirdek ve sürücü katmanlarının tamamında akıllı optimizasyon yapar. Sinyal dağıtımında kararlı ve tutarlıdır. Sistematik optimizasyonu sayesinde uzun yıllar istikrarını korumaya devam eder.

İnternete Doyacaksınız!

Önceki neslinden 3 kat daha fazla hızı, 4 kat daha geniş cihaz kapasitesi, ⅔ düşük gecikme hızı ve %30 düşük güç tüketimi sayesinde başarısını her alanda kanıtlayan AX3 ile internete doyacaksınız!

Teknik Özellikleri

  • Boyut: 225 x 159,2 x 39,7 mm
  • Ağırlık: 403 gr
  • WAN: One 10/100/1000Mbps
  • LAN: Three 10/100/1000Mbps
  • Tuşlar: H (eşleştirme), WPS (sıfırlama)
  • Güvenlik: TrustZone Güvenliği, Anti-Brute güç algoritması, WPA3, Firewall, DMZ, PAP/CHAP, DMZ/DoS saldırı koruması
  • Güç: 24W
  • WiFi: 802.11ax/ac/n/a 2x2 ve 802.11ax/n/b/g 2x2
  • Hız: MU-MIMO 2976 Mbps, 574 Mbps (2.4 GHz), 2402 Mbps (5 GHz)
  • Ek özellikler: HarmonyOS, OFDMA teknolojileri

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Özellik
3000 MBPS1 HUAWEİ SHARE2 HUAWEİ HOMESEC
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
AX3 QUAD CORE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
HUAWEI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok