Mercusys MW300RE 300 Mbps 2.4 Ghz Kablosuz Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Mercusys MW300RE 300 Mbps 2.4 Ghz Kablosuz Menzil Genişletici

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Kablosuz Ağınızı Genişletin

Wi-Fi ölü bölge sorunlarına çözüm olan menzil genişletici, yönlendiriciye kablosuz olarak bağlanır. Bu sayede sinyallerini kendi kendine yapamayacağı alanlara kadar genişletir ve güçlendirir. Cihaz aynı zamanda ev veya ofislerde güvenilir Wi-Fi kapsamı sağlar.

Kolay Kurulum

Ağa kolayca bağlanmayı sağlayan MW300RE üzerindeki WPS düğmesine basarak saniyeler içinde ağa bağlanabilirsiniz. Kurulumunun kolay olması sayesinde herkes rahatça kullanabilir.

Akıllı Sinyal Gösterge Işığı

Çok renkli LED ışığa sahip cihaz sayesinde en iyi Wi-Fi uzantısının yerini rahatça bulabilirsiniz. En iyi sinyalin olduğu yeri yeşil renkten anlayabilirsiniz. Sinyalin kötü olduğu noktalarda LED ışık kırmızı olur.

Üstün Uyumluluk

MW300RE modeli hemen hemen her Wi-Fi yönlendirici ile uyumlu olarak çalışır. Bu sayede hangi marka modem kullanırsanız kullanın bu cihaz size en iyi sinyalin yakalanmasında yardımcı olur.

Güçlü Wi-Fi Kalitesi

MIMO teknolojisi ile üretilmesi sayesinde kablosuz hızları önemli ölçüde artırır ve ağınızın genişlemesine yardımcı olur. 3 harici anteni sayesinde sinyali istikrarlı şekilde almanızı sağlar.

Ergonomik Boyutlar

Ergonomik boyutlara sahip menzil genişletici evde veya ofiste çok az yer kaplayarak fazlalık oluşturmaz. Tatile ya da geziye gittiğiniz zamanlarda da yanınızda götürebilir, bulunduğunuz ortamlarda hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Üretiminde kullanılan malzemeler üstün teknoloji ürünleri olduğu için cihaz uzun yıllar aynı performansı gösterir. Yüksek dayanımı sayesinde çarpma ve düşmelerde endişelenmenize gerek kalmaz.

Paraziti Azaltır

Evde veya iş yerinde kullandığınız internet hızını düşüren parazitleri azaltan cihaz güvenilir Wi-Fi kapsama alanı oluşturur. Bu sayede hızlı ve güvenilir internetin keyfini sürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka : Mercusys
  • Model : MW300RE
  • Ethernet Port Sayısı : 2
  • Anten Sayısı : 2
  • Veri Transfer Hızı : 300 Mbps
  • Frekans : 2.4 GHz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MW300RE 300 MBPS 2.4 GHZ KABLOSUZ MENZİL GENİŞLETİCİ
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
10 HZ
Ouı
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
1,5 KG <
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
MERCUSYS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok