Mercusys MW300RE 300 Mbps 2.4 Ghz Kablosuz Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kablosuz Ağınızı Genişletin

Wi-Fi ölü bölge sorunlarına çözüm olan menzil genişletici, yönlendiriciye kablosuz olarak bağlanır. Bu sayede sinyallerini kendi kendine yapamayacağı alanlara kadar genişletir ve güçlendirir. Cihaz aynı zamanda ev veya ofislerde güvenilir Wi-Fi kapsamı sağlar.

Kolay Kurulum

Ağa kolayca bağlanmayı sağlayan MW300RE üzerindeki WPS düğmesine basarak saniyeler içinde ağa bağlanabilirsiniz. Kurulumunun kolay olması sayesinde herkes rahatça kullanabilir.

Akıllı Sinyal Gösterge Işığı

Çok renkli LED ışığa sahip cihaz sayesinde en iyi Wi-Fi uzantısının yerini rahatça bulabilirsiniz. En iyi sinyalin olduğu yeri yeşil renkten anlayabilirsiniz. Sinyalin kötü olduğu noktalarda LED ışık kırmızı olur.

Üstün Uyumluluk

MW300RE modeli hemen hemen her Wi-Fi yönlendirici ile uyumlu olarak çalışır. Bu sayede hangi marka modem kullanırsanız kullanın bu cihaz size en iyi sinyalin yakalanmasında yardımcı olur.

Güçlü Wi-Fi Kalitesi

MIMO teknolojisi ile üretilmesi sayesinde kablosuz hızları önemli ölçüde artırır ve ağınızın genişlemesine yardımcı olur. 3 harici anteni sayesinde sinyali istikrarlı şekilde almanızı sağlar.

Ergonomik Boyutlar

Ergonomik boyutlara sahip menzil genişletici evde veya ofiste çok az yer kaplayarak fazlalık oluşturmaz. Tatile ya da geziye gittiğiniz zamanlarda da yanınızda götürebilir, bulunduğunuz ortamlarda hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Üretiminde kullanılan malzemeler üstün teknoloji ürünleri olduğu için cihaz uzun yıllar aynı performansı gösterir. Yüksek dayanımı sayesinde çarpma ve düşmelerde endişelenmenize gerek kalmaz.

Paraziti Azaltır

Evde veya iş yerinde kullandığınız internet hızını düşüren parazitleri azaltan cihaz güvenilir Wi-Fi kapsama alanı oluşturur. Bu sayede hızlı ve güvenilir internetin keyfini sürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka : Mercusys
  • Model : MW300RE
  • Ethernet Port Sayısı : 2
  • Anten Sayısı : 2
  • Veri Transfer Hızı : 300 Mbps
  • Frekans : 2.4 GHz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.