Mercusys MR70X 1800 Mbps Wi-Fi 6 Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 Daha Hızlı İnternet Bağlantısı

Wi-Fi 6 önceki nesle göre 1,5 kata kadar daha hızlı veri yüklemenizi ve almanızı sağlar. Wi-Fi 5’in 1200 Mbps olan veri iletim hızı Wi-Fi 6’da 1800 Mbps'e kadar ulaşır. Bu değer 5 GHz bandında 1201 Mbps ve 2,4 GHz bandında ise 574 Mbps’dir.

4 Kat Arttırılmış Wi-Fi Kapasitesi

Wi-Fi 6 ortogonal frekans bölmeli çoklu erişim (OFDMA) ve MU-MIMO ile 4 kat arttırılmış kapasiteye ulaşır. OFDMA sistemi kanalları alt taşıyıcılara paylaştırarak aynı anda birden fazla cihazla iletişim sağlar. Bu sayede Wi-Fi ağına bağlı olan cihazlar veri aktarımı için sıra beklemez. Tüm cihazlar eş zamanlı olarak kapasitesi 4 kat daha fazla olan Wi-Fi bağlantısını kullanır.

Hedefe Yönelen Wi-Fi Sinyalleri

Gelişmiş kablosuz teknolojiyle donatılmış 4 anten sinyallerini cihazlarınızın bulunduğu konumlara yoğunlaştırır ve daha yüksek hızda bağlantılar sunar.

Gelişmiş Ağ Güvenliği

En son güvenlik standardı WPA3 cihazlarınızı ve özel bilgilerinizi koruma altına alır. Dragonfly key exchange sistemi kullanılan WPA3 Wi-Fi ağıyla iş birliği için daha karmaşık bir yöntem kullanır. Şifrelerin kırılmasını zorlaştırarak davetsiz misafirlere karşı aktif bir savunma oluşturur. Kırılması oldukça zor olan 128-Bit şifreleme basit bir parola kullansanız bile güçlü koruma sunar.

Daha Az Sinyal Yoğunluğu

BSS color özelliği erişim noktasının ağı tanımlamak için bir “renk” kullanmasını sağlar. Kanalda algılanan sinyal yerel ağla aynı renkte olmazsa cihazlar onu yok sayarak iletişime devam edebilir. Diğer sinyal parazitlerini engelleyen BSS color, ağ güvenliğini ve hızını arttırmaya yardımcı olur.

Akıllı Cihazların Pil Ömrünü Arttıran Modem

Hedef uyanma vakti (TWT) cihazlarınızın pil ömrünün uzamasına katkıda bulunur. Cihazlarınız Wi-Fi dağıtıcısı ile yalnızca uyanık moddayken etkileşim kurar. Böylece uyku veya stand-by modundayken kablosuz sinyal aramak için fazladan enerji harcamazlar.

Smart Connect ile En Hızlı Sinyal

Eski nesil Wi-Fi cihazları 2,4 GHz veya 5 GHz frekanslarından yalnızca birini kullanılabilir. Ancak Wi-Fi 6E sistemi hem 5 GHz hem de 2,4 GHz Wi-Fi frekans bantlarını tek SSID'de birleştirir. Smart Connect sistemi cihazlarınızın en iyi ve hızlı Wi-Fi sinyaline sahip bandı seçmesine yardımcı olur.

Herkes için Güvenli Wi-Fi

Ebeveyn koruması ile belirli içeriklere erişimi kısıtlayarak çocuklarınızın emniyetli bir şekilde internet kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ağa bağlı cihazlarınızın güvenliğini ve gizliliğini korumak amacıyla misafir kullanıcılar için ayrı bir ağ bağlantısı tanımlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Sinyal Hızı: 1201 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz)
  • Arayüzler: 1 × Gigabit WAN girişi + 3 × Gigabit LAN girişi
  • Anten Tipi: 4 × 5 dBi çok yönlü sabit antenler
  • Ürün Boyutları: 208.8 × 171.6 × 41.7 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Baskı Tipi
Kablosuz
Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.