TP-Link RE190 750Mbps Kablosuz AC Dual Band Evrensel Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ulaşılması Zor Alanları Ortadan Kaldırın

RE190 kablosuz yönlendiricinizi kablosuz aygıtlarınız arasına yerleştirin. Wi-Fi kör noktalarını ortadan kaldırırken böylelikle Wi-Fi kapsamını da genişletin. Evinizde veya ofisinizde böylelikle kesintisiz kablosuz ağın keyfini çıkarın. Ayrıca 750 Mbps'ye kadar çift bantlı yüksek hızlı ISP hızınızdan tam olarak yararlanın.

Uyumlu Bağlantılar için AC750 Wi-Fi

RE190, daha güçlü bir Wi-Fi ağı oluşturmak için kablosuz AC teknolojisini kullanır. İçerdiği ağda, yönlendirici veya erişim noktası herhangi bir standartta (AC olmayan) olsa bile, aynı zamanda birden fazla cihaz için çift bantlı bağlantılar ve geniş bant sağlar.

Tek Tuş Bağlantısı

Router üzerindeki WPS butonuna ve RE190 üzerindeki RE butonuna basarak 2 dakika içerisinde kolayca ağa bağlanabilirsiniz. Mevcut bir yönlendiriciye bağlanmanın ardından, performansı yüksek sinyal gücünü elde etmek için RE190'ı herhangi bir yere kolayca yerleştirebilirsiniz.

Akıllı Sinyal Göstergesi

Akıllı gösterge, mevcut yönlendiriciden alınan sinyal gücünü gösterir. RE190'ınız için en iyi konumu bulmak istediğinizde gösterge ışıklarını okuyun.

Kompakt Tasarım

Minyatür boyut ve duvara monte tasarım, esnek bir şekilde konumlandırılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda 750Mbps'ye kadar çift bant hızları sağlar.

20 Yıllık Tecrübe

Sektör lideri TP-Link profesyonel yaklaşımı ile 20 yılı aşkın süredir güvenilirlikten ödün vermeden en kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyor.

Özellikler

  • Şifreleme: WPA,WPA2 PSK
  • WPS: Mevcut
  • Çalışma Aralığı: 2,4 -5 GHz
  • Veri Hızı: 300 Mbps (2.4GHz)-433Mbps (5GHz)

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.