SanDisk Extreme Pro 500 GB SSD Taşınabilir Disk SDSSDE80-500G-G25

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hayat Hızında Yaratın

SanDisk Extreme PRO® taşınabilir SSD, dosyaları daha hızlı taşımanıza ve doğrudan diskte düzenleme yapmanıza imkan tanıyan aktarım hızlarını çarpıcı bir biçimde 1050 MB/sn’ ye kadar arttırmak için yıldırım hızındaki ve kurum içinde geliştirilen NVMe teknolojimizden yararlanır. Sağlamlaştırılmış gövdesi, götürdüğünüz yer fark etmeksizin içeriğinizin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca, cep boyutlu bir tasarımda bir kitaplık dolusu içerik için 2 TB ‘a kadar alana sahip olduğunuzda, dosyaları teslim etmek bir sorun değildir. USB Type-C ve Type-A konektörlerine sahip ister PC, ister Mac™ bilgisayarlarla çalışın, Extreme PRO® SSD sizin çalışma şeklinize göre, sizin kadar hızlı çalışır.


Müthiş Hız Performansı

SanDisk Extreme Pro, aktarım hızlarını çarpıcı bir biçimde 1050 MB/sn’ ye kadar arttırmak ve USB 3.1 Gen 2 ara yüzünü tamamen doygun hale getirmek için yıldırım hızındaki kurum içi NVM’ e teknolojimizden faydalanır. Böylece doğrudan diskten düzenleme yapabileceksiniz, bu da zamandan tasarruf etmenizi ve bilgisayarınızın dahili depolama alanını boş bırakmanızı sağlarken küçük bir kesinti ile tam kare düzenleme yapmanızı sağlar.

Özel Üretilmiş Malzemeler ile Sağlamlaştırılmış Tasarım

SSD çekirdeğini korumak ve ısıyı dağıtmak için dövme alüminyum bir gövdeyle sağlamlaştırılmış tasarım. Buna ek olarak, dayanıklı bir silikon kauçuk kaplama suya ve toza karşı dayanıklılık için IP55 derecesi ile daha güçlü bir etki direnci sağlamayı amaçlar.

Hafif ve Cep Boyutlu

Extreme PRO® SSD’ nin küçük ve hafif form faktörü ister şehir içinde geziniyor ister uluslararası bir yere seyahat ediyor olun, içeriğinizi yanınızda taşımanın çok kolay olacağı anlamına gelir.

Teknik Özellikler

  • Okuma/Yazma Hızı: 1050 MB/s
  • Arayüz: USB 3.1, 2. Nesil
  • Boyutlar: 110.26 mm x 57.34 mm x 10.22 mm
  • Suya ve Toza Dayanıklı: IP55S

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDSSDE80-500G-G25
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
USB FLASH DRIVE
Kapasite (mah)
500 GB
Okuma Hızı (mb/s)
1050MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
1050MB/S
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok