Lexon Cylindre Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bluetooth® Teknolojisi

Şarj edilebilir hoparlör ‘’Bluetooth® 4.1’’ teknolojisi ile üretilmiştir. Kablosuz olarak kullanabileceğiniz hoparlör, kristal netliğinde sesler sunar.

Aynı Anda 2 Cihaz

Üstün özelliklere sahip bluetooth hoparlör, herhangi bir wireless kaynağa eş zamanlı olarak 2 adet hoparlörün bağlanabilmesine imkan verir.

Kristal Netliğinde Ses

Ses çıkış gücü 5W olan bluetooth hoparlör, berrak ve güçlü bir ses kalitesi sunar. Tüm akıllı cihazlar ve telefonlar ile uyumluluk gösteren hoparlör, gerçek kablosuz müzik deneyimi yaşatır.

Hands Free Özelliği

Çok yönlü bir kullanıma imkan veren bluetooth hoparlör, eller serbest özelliğine sahiptir. Bu sayede konferans görüşmeleri dahil olmak üzere tüm görüşmelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü

Oldukça uzun bir pil ömrüne sahip olan bluetooth hoparlör, 15 saate varan pil süresi ile üstün bir performans sunar.

Hızlı Bağlantı ve Şık Tasarım

Bluetooth® 4.1 özelliği sağlayan hoparlör, geniş ve hızlı kapsamlı bir bağlantı sunar. Aynı zamanda micro USB güç kaynağına sahip ürün oldukça pratik bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Frekans: 130Hz-20KHz
  • Hands-free mikrofon
  • Duvara asılabilir
  • Pil süresi: 15 saat
  • Şarj süresi: 3 saat
  • Güç kaynağı: Micro-USB girişi
  • Bluetooth® 4.1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.