Lexon Mino S Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Cep Boyutu

Avuç içine sığabilecek minimal boyutu sayesinde hem taşıma hem de kullanma kolaylığı sağlayan Lexon Mino S Bluetooth hoparlörü dilediğiniz yere yanınızda götürebilir, arkadaş buluşmaları ve piknikleri eğlenceli hale getirebilirsiniz.

TWS Teknolojisi ile Daha Güçlü Ses

TWS (Entegre Gerçek Kablosuz Stereo) teknolojisi sayesinde bir başka Mino S Bluetooth hoparlöre bağlanabilir. Bu sayede hem daha yüksek ses gücü sağlanır hem de daha geniş bir alana etki eder.

Tek Şarj ile Uzun Süre Kesintisiz Müzik

1 saatte tamamen şarj olabilen akıllı pile sahip Lexon Mino S Bluetooth hoparlör, 3 saat boyunca kesintisiz müzik dinleme avantajı sunar. Ayrıca şarjı tükendiğinde powerbank’e ve taşınabilir bilgisayara bağlayarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Selfie Tetikleyicisi Özelliği

Üzerinde bulunan selfie tetikleyici tuş sayesinde telefonunuzu kullanmak zorunda kalmadan uzaktan selfie çekebilirsiniz.

Eller Serbest Arama Yapma

Dahili HD mikrofon sayesinde telefonunuza dokunmadan eller serbest çağrı yanıtlama olanağı sunar. Bu sayede telefonunuz yanınızda olmasa bile gelen çağrılara yanıt verebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ABS
  • Çekim Mesafesi: 10 m
  • Pil Ömrü: 3 saat
  • Şarj Süresi: 1 saat
  • Boyut: 3,7 x 3,7 cm
  • Ağırlık: 74 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.