Lexon Oslo News Lite Bluetooth Hoparlör Radyo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saat, Radyo ve Hoparlör Bir Arada

Çalar saat, hoparlör ve radyo özelliklerini bir arada sunan Lexon Oslo News Lite Bluetooth hoparlör radyo, güne favori radyo kanalınız veya favori şarkılarınız ile başlamanızı sağlar.

Bluetooth Bağlantı Avantajı

Bluetooth bağlantı sayesinde akıllı telefonunuza veya taşınabilir bilgisayarınıza bağlayarak dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir, radyo kanallarını takip edebilirsiniz.

Her Yere Uyum Sağlayan Minimal Tasarım

Neredeyse bir küp formunda olan bu minimal radyolu hoparlör, 11x11x10,4 cm ölçüleri ile her yere uyum sağlar. Yer israfına neden olmayan boyutları ve sevimli tasarımı ile dekoratif bir obje kadar şık görünür.

Retro Tutkunlarına Özel Görünüm

1950’li yılların Amerikasını anımsatan retro görünümü ile dikkat çeken Lexon Oslo News Lite Bluetooth hoparlör radyo, yaşam alanında retro dekorasyon tarzını benimseyenlere hitape der.

Akıllı Telefonu Şarj Etme Fonksiyonu

Lexon Oslo News Lite Bluetooth hoparlör radyo, sahip olduğu tüm özelliklerin yanı sıra uyumlu telefonlar için bir şarj istasyonudur. Qi kablosuz şarj teknolojisi ile akıllı telefonunuzu hoparlörün üst kısmında yerleştirerek şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Bluetooth
  • Malzeme: ABS
  • Frekans Aralığı: FM: 87.5-108 MHz
  • Ağırlık: 600 Gr
  • Ölçüler: 11x11x10,4 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.