Motorola Verve Loop + Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Yoğunluklu Egzersizler İçin İdeal

Motorola Verve Loop + kulak içi Bluetooth kulaklık, yüksek yoğunluklu egzersizler için idealdir. Su ve ter geçirmeyen yapıda tasarlanan model kulakta hiçbir şekilde kayma yapmaz ve egzersiz boyunca kendinizi müziğin ritmine kaptırmanıza imkân tanır.

Hafif Tasarım

Verve Loop + kulak içi kulaklık hafif tasarımıyla dikkat çeker. Günlük yaşamın yoğun temposu içinde kulağınızda olduğunu hissetmediğiniz ürün egzersizler sırasında da konforunuzu üst seviyede tutar.

Gün Boyu Bağlantıda Kalın

Bluetooth kulaklık gün boyu bağlantıda kalmanızı sağlar. Gelişmiş bağlantı teknolojisi sayesinde akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler ile entegre şekilde kullanılabilen ürün, dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.


İş Akışınızı Yönetin

Motorola Verve Loop + iş akışınızı yönetmenizi hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. Ürün cep telefonunuza gelen çağrıları zahmetsizce kontrol etmenizi sağlayarak çalışma hayatının yoğun temposunda daima yanınızda yer alır.


Çift Entegre Mikrofon

Üründe net ses akışı sunan çift entegre mikrofon bulunur. Telefon görüşmelerinde ya da çevrim içi toplantılarda ses kalitesini çift taraflı şekilde yükselten entegre mikrofon, teknoloji tutkunlarından tam not alır.

Sesli Asistanlara Erişim

Verve Loop + sesli asistanlara kolay erişim olanağı vadeder. Ürün tek tuş yardımıyla Siri ve Google Now benzeri sesli asistanlara kısa sürede bağlanır ve telefonunuzu rahatça yönetmenizi mümkün kılar.

Yüksek Hareket Kabiliyeti

Ürün işte, evde ve egzersizde yüksek hareket kabiliyeti sunar. Bluetooth bağlantı menzili içinde telefonunuza bakmadan aramaları cevaplamanıza olanak sağlayan kulaklık, yerleşik kontrol panelinde yer alan tuşlar sayesinde arama cevaplama/sonlandırma, ses yükseltme/kısma ve şarkı çalma/durdurma işlevlerini rahatlıkla yerine getirir.

Konforlu Kullanım

Verve Loop + egzersiz sırasında takabileceğiniz farklı tipteki kanca modelleri ve silikon jel ile birlikte konforlu kullanıma katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık tipi: Kulak içi
  • HD Ses kalitesi: HD
  • Sesli asistanlar ile uyum: Var
  • Su ve ter geçirmeyen yapı: Var
  • Bağlantı tipi: Bluetooth v4,1
  • Dinleme süresi: 9,5 saat
  • Konuşma süresi: 15 saat
  • Bekleme süresi: 20 gün
  • Ağırlık: 15 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VERVE LOOP + BLUETOOTH SPORT KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
YOK
Özellik
SPORCU KULAKLIĞI
Ses Yalıtım Özelliği
GÜRÜLTÜ YALITIMI
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MOTOROLA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok