Motorola Verve Loop + Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Yoğunluklu Egzersizler İçin İdeal

Motorola Verve Loop + kulak içi Bluetooth kulaklık, yüksek yoğunluklu egzersizler için idealdir. Su ve ter geçirmeyen yapıda tasarlanan model kulakta hiçbir şekilde kayma yapmaz ve egzersiz boyunca kendinizi müziğin ritmine kaptırmanıza imkân tanır.

Hafif Tasarım

Verve Loop + kulak içi kulaklık hafif tasarımıyla dikkat çeker. Günlük yaşamın yoğun temposu içinde kulağınızda olduğunu hissetmediğiniz ürün egzersizler sırasında da konforunuzu üst seviyede tutar.

Gün Boyu Bağlantıda Kalın

Bluetooth kulaklık gün boyu bağlantıda kalmanızı sağlar. Gelişmiş bağlantı teknolojisi sayesinde akıllı telefon, bilgisayar ve tabletler ile entegre şekilde kullanılabilen ürün, dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.


İş Akışınızı Yönetin

Motorola Verve Loop + iş akışınızı yönetmenizi hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. Ürün cep telefonunuza gelen çağrıları zahmetsizce kontrol etmenizi sağlayarak çalışma hayatının yoğun temposunda daima yanınızda yer alır.


Çift Entegre Mikrofon

Üründe net ses akışı sunan çift entegre mikrofon bulunur. Telefon görüşmelerinde ya da çevrim içi toplantılarda ses kalitesini çift taraflı şekilde yükselten entegre mikrofon, teknoloji tutkunlarından tam not alır.

Sesli Asistanlara Erişim

Verve Loop + sesli asistanlara kolay erişim olanağı vadeder. Ürün tek tuş yardımıyla Siri ve Google Now benzeri sesli asistanlara kısa sürede bağlanır ve telefonunuzu rahatça yönetmenizi mümkün kılar.

Yüksek Hareket Kabiliyeti

Ürün işte, evde ve egzersizde yüksek hareket kabiliyeti sunar. Bluetooth bağlantı menzili içinde telefonunuza bakmadan aramaları cevaplamanıza olanak sağlayan kulaklık, yerleşik kontrol panelinde yer alan tuşlar sayesinde arama cevaplama/sonlandırma, ses yükseltme/kısma ve şarkı çalma/durdurma işlevlerini rahatlıkla yerine getirir.

Konforlu Kullanım

Verve Loop + egzersiz sırasında takabileceğiniz farklı tipteki kanca modelleri ve silikon jel ile birlikte konforlu kullanıma katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık tipi: Kulak içi
  • HD Ses kalitesi: HD
  • Sesli asistanlar ile uyum: Var
  • Su ve ter geçirmeyen yapı: Var
  • Bağlantı tipi: Bluetooth v4,1
  • Dinleme süresi: 9,5 saat
  • Konuşma süresi: 15 saat
  • Bekleme süresi: 20 gün
  • Ağırlık: 15 g

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.