Joyroom Jr T05 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkileyici Bir Kulaklık Deneyimi Sunan Bluetooth 4.2 Teknolojisi

Joyroom Jr-T05 kulak içi kulaklık modeli, sahip olduğu Bluetooth 4.2 teknolojisi ile kaliteli bir kablosuz iletişim performansı sunar. 10 metreye varan geniş bir kullanım mesafesine sahip olan fonksiyonel model, tam bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşamanızı sağlar. Hafifliği ve üst düzey ses kalitesi ile öne çıkan kulaklık, kulağınızın içine tam oturan tasarımı sayesinde evde, iş yerinde ya da dışarda rahatlıkla kullanılabilir.

Uzun Kullanım Süresiyle Öne Çıkan Yüksek Kapasiteli Batarya

Joyroom Jr-T05 kablosuz kulak içi kulaklık, 5-7 saatlik sürekli kullanım süresiyle günlük gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılar. 1.5 - 2 saatte şarj olabilen model, güçlü bataryası sayesinde kesintisiz bir kullanım deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Şık kutusuyla dikkat çeken kablosuz kulak içi kulaklık, estetik ve modern görünümü sayesinde tarzınızı da başarıyla tamamlar.

Teknik Özellikler

  • Model: JR-T05
  • Bluetooth Versiyon: 4.2
  • Kullanım Süresi: 5 - 7 saat (Sürekli)
  • Şarj Süresi: 1.5 - 2 saat
  • Kullanım Mesafesi: 10 metre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.