TTEC 2SCS01L SpeedCharger Ligtning Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenli Şarj

2.1A / 10W USB çıkış gücü ile mobil cihazlarınız için hızlı şarj özelliği sunan SpeedCharger Lightning seyahat şarj cihazı, 100 cm kablo uzunluğu ile akıllı cihazlarınız şarj halindeyken size yeterli alan sağlar. Güvenli şarj için akım korumalı devrelere sahip olan SpeedCharger seyahat şarj aleti, lightning uyumlu tüm akıllı cihazlarınız ile kullanılabilir. LED güç göstergesi ile elektrik bağlantı durumunu pratik bir şekilde gösteren SpeedCharger, uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Özellikler

  • 2.1A / 10W USB seyahat şarj aleti
  • 120 cm kablo uzunluğu
  • Güvenli şarj için akım korumalı
  • LED güç göstergesi
  • 180-240 Volt AC giriş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1.2 m
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.