Goldmaster My Coffee Smash Kahve ve Baharat Öğütücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mutfağınızın Yeni Gözdesi

Goldmaster tarafından tasarlanan kahve ve baharat öğütücü, sunduğu yüksek performans sayesinde mutfağınızın yeni gözdesi olmaya adaydır. Cihaz üzerindeki açma/kapama butonunu kullanarak kahve çekirdeği, kuru baharat ve kuruyemişleri öğütebilirsiniz.

5 Farklı Öğütme Ayarı

Üründe 5 farklı öğütme ayarı bulunur. İri ve ince tane aralığında farklı boyutlarda kahve, baharat ve kuruyemiş elde etmenize imkân tanıyan cihaz, mutfakta işlevselliğe önem veren kullanıcılardan tam not alır.

Kapaksız Kullanımı Önlemeye Yönelik Emniyet Kilidi

Öğütücüde kapaksız kullanımı önlemeye yönelik emniyet kilidi mevcuttur. Güvenlik kapak sistemi ile işlevsel kullanıcı deneyimi sunan cihaz, söz konusu özelliğinin yardımıyla elektrikli ev aletleriyle oynamaya ilgi duyan çocukların güvenliğini de destekler.

İdeal Hazne Kapasitesi

Ürün 70 g hazne kapasitesine sahiptir. Öğütücüyü kullanarak, eklediğiniz kahve çekirdeği miktarına bağlı olarak, 2-12 bardak arası kahve hazırlamanız mümkündür.

Paslanmaz Çelik Kalitesi

Kahve ve baharat öğütücünün haznesi, paslanmaz çelikten üretilir. Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimini destekleyen paslanmaz çelik materyal, yiyecek ve içecekleri en lezzetli hâlleriyle tüketmenize katkıda bulunur.

Ergonomik Kullanım

Gizli kablo sarma bölümünü bünyesinde barındıran öğütücü, mutfakta pratik kullanım için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Tezgah üzerindeki kablo karışıklığını önemli ölçüde azaltan ilgili özellik, mutfakta düzene önem veren kullanıcılardan tam not alır. 

Benzersiz Goldmaster Güvencesi

Elektrikli mutfak aletleri üretiminin öncü markaları arasında yer alan Goldmaster, kahve baharat öğütücü ile de beklentilerinize cevap verir. Markanın inovatif kimliğini yansıtan ürün, gelişmiş teknik özellikleriyle kısa sürede mutfaktaki sağ kolunuz olmayı başarır.

Şık ve Kullanışlı Tasarım

Şık görünümüyle Goldmaster kahve ve baharat öğütücü, her mutfağa kullanışlı ve pratik bir katkı sağlar. Hızlı ve eşit öğütme için tasarlanan keskin ve paslanmaz bıçakları ise tutarlı sonuçlar sunar.

Teknik Özellikler

  • Güç: 200 W
  • Öğütme Ayarı Sayısı: 5
  • Ürün Tipi: Kahve ve baharat öğütücü
  • Uygun Gıdalar: Kahve çekirdeği, kuru baharat ve kuruyemiş
  • Hazne Materyali: Paslanmaz çelik
  • Hazne Kapasitesi: 70 g
  • Güvenli Kapaksız Kullanım (Emniyet kilidi): Var
  • Gizli Kablo Sarma Özelliği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.