iRobot Roomba 976 Wi-Fi'lı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Çekim, Wi-Fi ile Uzaktan Kontrol, Tertemiz Zeminler

Üstün 3 aşamalı temizleme sistemi yerlerdeki kir, kırıntı ve evcil hayvan tüylerini saklandıkları yerden çıkarmak için farklı yüzeylere uygun 2 kauçuk fırça ve 5 kat daha fazla emiş gücü kullanır.

Halı ve Sert Zeminlerdeki Kalıntıları Temizler

Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler: Otomatik ayarlanan temizleme başlığı ve çiftli çoklu yüzey fırçalarını; farklı zemin yüzeylerini etkili temizlemekte kullanır. Bu özel kauçuk fırça yapısı, tüy, saç ve kirin sarılmasını engeller. Halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar

Akıllıca Evinizde Gezinir

Geliştirilmiş navigasyon sistemi iAdapt 2.0, büyük bir dairenin veya evin mükemmel temizliğini kolayca yönetir. iAdapt 1.0 teknolojisini bir ileri seviyeye taşıyarak paralel çizgiler halinde temizlik yapar ve sensörleri sayesinde temizlik bitiminde size evin hangi kısımlarının temizlendiğini gösteren bir harita çıkarır.
Roomba® iAdapt® 2.0 navigasyon sistemi, aşağıdaki teknolojileri kullanarak temizlik sırasında evinizin haritasını çıkartır :

  • iAdapt® kamera
  • Jiroskop
  • Optik yüzey izleme sensörleri
  • Yükseklik sensörleri ve hassas tampon
  • Tekerlekten geçilen mesafe ölçümü


Sizin için Çalışan Bir Kir Dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Köşelerde ve Kenarlar Boyunca Süpürür

Kenar süpürme fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp 3 aşamalı temizleme sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.


Imprint™ Link Teknolojisiyle Robot Süpürge ve Robot Paspas Eşleşmesi

Şimdi, Roomba® 900 serisi robot süpürgenizi Braava jet® m6 robot paspasıyla eşleştirerek süpürme işlemi biter bitmez paspasın otomatik olarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Alerjenlerin, Polenlerin ve Partiküllerin% 99'unu Yakalar

AeroForce® yüksek verimli filtre ile 10 mikron kadar küçük partikülleri yakalar. Böylece evinizin havasını ve yerlerini mükemmel bir şekilde temizlemiş olur.

Haftanın Her Günü, Dilediğiniz Saate ve Güne Programlayın

Roomba®'yı sizin için uygun olduğunda, evde olmadığınızda bile temizleyecek şekilde programlayabilirsiniz. Robotunuzu haftada yedi defaya kadar temizlemesi için programlayın.Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 30 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil,bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz.

 

Özellikler


●  1 Roomba 976
●  1 Home Base® Şarj İstasyonu
●  1 Şarj Kablosu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
 
Aşılabilir Engel
 
Su Haznesi Kapasitesi
 
Hepa Filtre
 
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.