iRobot Roomba 976 Wi-Fi'lı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz

iRobot Roomba 976 Wi-Fi'lı Robot Süpürge

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Güçlü Çekim, Wi-Fi ile Uzaktan Kontrol, Tertemiz Zeminler

Üstün 3 aşamalı temizleme sistemi yerlerdeki kir, kırıntı ve evcil hayvan tüylerini saklandıkları yerden çıkarmak için farklı yüzeylere uygun 2 kauçuk fırça ve 5 kat daha fazla emiş gücü kullanır.

Halı ve Sert Zeminlerdeki Kalıntıları Temizler

Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler: Otomatik ayarlanan temizleme başlığı ve çiftli çoklu yüzey fırçalarını; farklı zemin yüzeylerini etkili temizlemekte kullanır. Bu özel kauçuk fırça yapısı, tüy, saç ve kirin sarılmasını engeller. Halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar

Akıllıca Evinizde Gezinir

Geliştirilmiş navigasyon sistemi iAdapt 2.0, büyük bir dairenin veya evin mükemmel temizliğini kolayca yönetir. iAdapt 1.0 teknolojisini bir ileri seviyeye taşıyarak paralel çizgiler halinde temizlik yapar ve sensörleri sayesinde temizlik bitiminde size evin hangi kısımlarının temizlendiğini gösteren bir harita çıkarır.
Roomba® iAdapt® 2.0 navigasyon sistemi, aşağıdaki teknolojileri kullanarak temizlik sırasında evinizin haritasını çıkartır :

  • iAdapt® kamera
  • Jiroskop
  • Optik yüzey izleme sensörleri
  • Yükseklik sensörleri ve hassas tampon
  • Tekerlekten geçilen mesafe ölçümü


Sizin için Çalışan Bir Kir Dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Köşelerde ve Kenarlar Boyunca Süpürür

Kenar süpürme fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp 3 aşamalı temizleme sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.


Imprint™ Link Teknolojisiyle Robot Süpürge ve Robot Paspas Eşleşmesi

Şimdi, Roomba® 900 serisi robot süpürgenizi Braava jet® m6 robot paspasıyla eşleştirerek süpürme işlemi biter bitmez paspasın otomatik olarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Alerjenlerin, Polenlerin ve Partiküllerin% 99'unu Yakalar

AeroForce® yüksek verimli filtre ile 10 mikron kadar küçük partikülleri yakalar. Böylece evinizin havasını ve yerlerini mükemmel bir şekilde temizlemiş olur.

Haftanın Her Günü, Dilediğiniz Saate ve Güne Programlayın

Roomba®'yı sizin için uygun olduğunda, evde olmadığınızda bile temizleyecek şekilde programlayabilirsiniz. Robotunuzu haftada yedi defaya kadar temizlemesi için programlayın.Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 30 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil,bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz.

 

Özellikler


●  1 Roomba 976
●  1 Home Base® Şarj İstasyonu
●  1 Şarj Kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ROOMBA 976
Üretim Yeri
ABD
Emısgucu
3000 PA
Çalışma Süresi
75 DK
Emiş Gücü Ayarı
3000 PA
Toz Haznesi
0.6 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Toz Sensörü
VAR
Güç (w)
1500 W
Akıllı Navigasyon
VAR
Motor Gücü
1500 W
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
58 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
VAR
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
VAR
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2YIL
Renk
ALTIN
Ana Renk
ALTIN
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
İROBOT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok